قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

قیمت روز ورق آلومینیوم 

قیمت ها نسبت به مقدار و قیمت روز شمش متغیر میباشد.

برای قیمت ورق آبکاری شده با تلفن 00 55 11 33 021 تماس حاصل فرمایید.

انواع ورق با پوشش پلی کرافت و انواع ورق امباس ابری طبق سفارش قابل تولید میباشد.

قیمت ورق آلومینیوم

خرید ورق آلومینیوم با قیمت مناسب همواره دغدغه همه ی صنعت کارانی است که در تولیدات خود از این فلز استفاده می کنند. یکی از مواردی که قیمت ورق آلومینیوم را تعیین می کند وزن ورق آلومینیوم است. محاسبه ی وزن ورق آلومینیوم از طریق فرمول  [ وزن ورق آلومینیوم (کیلوگرم) = طول (متر) * عرض (متر) * ضخامت (میلی متر) * 2.7] صورت میگیرد تا در نهایت قیمت را مشخص کند. البته موارد دیگری نیز بر قیمت تاثیر می گذارند مانند قیمت شمش آلومینیوم، تورم و نرخ ارز، نوع ورق, سری آلیاژ آلومینیوم و.. . در این صفحه لیست قیمت آلومینیوم کیلویی بر اساس ضخامت ورق ها مشخص شده است. برای اطلاع از سایر قیمت ها با پارسیان آلومینیوم تماس بگیرید.  02133115500 

عوامل موثر بر قیمت

همانطور که اشاره شد قیمت ورق آلومینیوم وابسته به عوامل مختلفی است و بسیاری از این عوامل روزانه تغییر می کنند به همین علت برای اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم باید روزانه استعلام بگیرید. به عنوان مثال قیمت جهانی فلزات و یا ابعاد و ضخامت و… که در  ادامه تمامی این عوامل را معرفی و توضیح داده ایم.

عوامل داخلی:

 • قیمت مواد اولیه: قیمت بوکسیت (سنگ معدنی که دارای مقادیر زیادی آلومینیوم است) و سایر مواد اولیه مورد استفاده در تولید آلومینیوم، یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت ورق آلومینیوم است.
 • هزینه‌های تولید: هزینه‌های استخراج، فرآوری و تولید آلومینیوم، از جمله هزینه‌های انرژی، نیروی انسانی و حمل و نقل، بر قیمت نهایی ورق آلومینیوم تاثیر می‌گذارند.
 • شرایط اقتصادی: وضعیت اقتصادی کشور، مانند نرخ تورم، نرخ ارز و سیاست‌های اقتصادی دولت، می‌تواند بر قیمت ورق آلومینیوم به طور مستقیم یا غیرمستقیم اثر بگذارد.
 • عرضه و تقاضا: مانند هر کالای دیگری، قیمت ورق آلومینیوم نیز تحت تاثیر عرضه و تقاضا در بازار داخلی قرار می‌گیرد.

 

عوامل خارجی:

 • قیمت جهانی آلومینیوم: قیمت جهانی آلومینیوم در بورس‌های فلزات لندن (LME) و شانگهای (SHFE) از جمله مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت ورق آلومینیوم در بازار داخلی است.
 • نرخ ارز: نرخ ارز، به خصوص نرخ دلار، به دلیل وابستگی قیمت جهانی آلومینیوم به دلار، بر قیمت ورق آلومینیوم در بازار داخلی اثر می‌گذارد.
 • شرایط اقتصادی جهانی: وضعیت اقتصادی جهان، مانند رکود اقتصادی یا رونق اقتصادی، می‌تواند بر قیمت جهانی آلومینیوم و به تبع آن قیمت ورق آلومینیوم در بازار داخلی تاثیر بگذارد.
 • سیاست‌های تجاری: سیاست‌های تجاری دولت‌ها، مانند تعرفه‌های گمرکی و محدودیت‌های صادراتی و وارداتی، می‌تواند بر قیمت ورق آلومینیوم در بازار داخلی اثر بگذارد.

 

مشخصات ورق:

 • نوع و آلیاژ ورق آلومینیوم: ورق‌های آلومینیوم با آلیاژهای مختلف تولید می شوند که قیمت‌های متفاوتی دارند.
 • ضخامت و ابعاد ورق آلومینیوم: ضخامت و ابعاد مختلف ورق‌ه آلومینیوم در قیمت‌ ها تفاوت ایجاد می کند. به عنوان مثال قیمت ورق آلومینیوم ضخیم از ورق آلومینیوم نازک در ابعاد یکسان بیشتر خواهد بود.
 • کیفیت و برند ورق آلومینیوم: ورق‌ها در برند های متفاوت و کیفیت های مختلف تولید می شوند که قیمت را دچار چالش می کند. بهترین ورق های تولید شده در ایران از کارخانجات ایرالکو، سالکو و المهدی هستند.
 • شکل ورق: ورق آلومینیوم در  اشکال مختلفی ماند ورق آۀومینیوم آجدار، ورق آلومینیوم رنگی، ورق امباس و… تولید می شود که این تفاوت در ظاهر قیمت های متفاوتی را ایجاد خواهد کرد.

 

آلیاژ های ورق آلومینیوم

آلومینیوم به دلیل خواص منحصر به فرد مانند سبک وزنی، قابلیت شکل پذیری، خم کاری، نوردکاری، استحکام و مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی در رده ی دوم پس از آلیاژ آهن قرار می گیرد. آلیاژ در واقع ترکیب دو یا چند فلز با یکدیگر  و یا ادغام فلزات و نا فلز ها می باشد.  این عمیلات موجب می شود خواصیت ها و ویژگی مواد تغییر و یا تقویت شود و بتوان از آن ها در موارد بیشتری استفاده نمود. آلیاژ های آلومینیوم دارای تنوع بالایی هستند که شامل هشت سری می باشند. سری 1000، 2000، 3000، 4000، 5000، 6000، 7000 و 8000 . مهمترین عناصر در آلیاژ آلومینیوم عبارتند از: مس، منگنز، سیلیکون، منیزیم و روی . در ادامه به پرکاربرد ترین آلیاژ های آلومینیوم می پردازیم.

اگر برایتان سوال شده که ورق آلومینیوم از کجا بخریم و انواع آن را چطور بشناسیم؟ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی خرید ورق آلومینیم در تهران، انواع ورق آلومینیوم و کاربرد آن ها، قیمت ورق آلومینیوم 2 میل، قیمت ورق آلومینیوم 1050، قیمت ورق آلومینیوم رنگی و بسیاری موارد دیگر با کارشناسان ما در پارسیان آلومینیوم تماس بگیرید. 02133115500

سری آلیاژ آلومینیوم آلیاژ های پر فروش آلومینیوم
آلیاژ سری 1000 1050 1100 1200
آلیاژ سری 3000 3003 3004 3105
آلیاژ سری 5000 5005 5052 5083
آلیاژ سری 6000 6009 6061 6063

آلیاژ آلومینیوم گروه 1000:

آلیاژ های سری ۱۰۰۰ که بالا ترین خلوص آلومینیوم را در بین همه ی گروه ها دارند، به آلومینیوم خالص معروفند و حداقل ۹۹ درصد آن‌ ها را آلومینیوم خالص تشکیل داده است. این گروه از آلومینیوم چکشخوار و بسیار شکل پذیر هستند چرا که در روند شکل دادن آهسته ‌تر سفت می ‌شود. دارای مقاومت فوق ‌العاده‌ ای در برابر خوردگی بوده و رسانای قوی الکتریسته و گرما هستند. کرنش سختی پذیرند و قابلیت جوش پذیری خوبی دارند اما به دلیل کوچک بودن محدوده ذوبشان باید تحت حرارت کنترل شده باشند تا به محصول آسیبی وارد نشود. بهترین آلیاژ در بین خانواده های آلیاژ آلومینیوم، سری 1000 است. در بین انواع آلیاژ های متفاوت سری 1000، خلوص های متفاوتی وجود دارند. به عنوان مثال درصد خلوص آلیاژ 1199 و 1198 حدود 99.9 درصد است که با توجه به این خلوص در صنعت الکترونیک بسیار مورد استفاده قرار میگیرند. میزان خلوص آلیاژ 1100، 99 درصد، آلیاژهای 1050 و 1350، 99.5 درصد و آلیاژ 1175، 99.75 درصد می باشد. ناخالصی های اصلی در این گروه آهن و سیلیسیم هستند و پر کاربرد ترین آلیاژ های این گروه 1100 و 1350 است. به طور کلی از آلیاژ های گروه 1000 در صنعت الکترونیک، کارخانه لوازم شیمیایی، ظروف مواد غذایی، پلاک ماشین، صنایع ساختمانی، رادیاتورها، صفحات بازتابنده، عایق کاری، لحیم کاری، خودرو سازی، فویل های بسته بندی، قطعات کشتی سازی، ساخت هواپیما و… استفاده می شود. قیمت ورق آلومینیوم گروه 1000 با توجه به نوسانات جهانی شمش آلومینیوم ، تورم و نرخ ارز، نوع آلیاژ، ابعاد ورق استحکام و ضخامت ورق بستگی دارد به عنوان مثال قیمت ورق آلومینیوم 1050 ارزان تر از آلیاژ 3105 است زیرا استحکام و در نتیجه مقاومت آن کمتر است. 

آلیاژ آلومینیوم گروه 3000:

در آلیاژ های سری 3000 عنصر اصلی منگنز است به همین علت به این دسته از آلیاژ ها آلوماگ یا آلومینیوم_منگنز می گویند. از ویژگی های این آلیاژ می توان به قابلیت شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر خوردگی و جوشکاری عالی اشاره کرد و استحکام این گروه در حدود 20 درصد بالاتر از آلیاژ های سری 1000 است. معروف ترین آلیاژ های این گروه عبارتند از: 3003 ،3004، 3005، 3105 . در این خانواده آلیاژ 3003 به طور گسترده در صنایع مختلف مانند ساخت وسایل پخت و پز، ساخت قوطی نوشیدنی کاربرد دارد. از آلیاژ 3105 در ساخت سقف و شیروانی استفاده می شود. به طور کلی از آلیاژ های این خانواده در ساخت مخازن تحت فشار اشکال تیوپی، مبدل های حرارتی، تجهیزات درگیر با مواد شیمیایی، وسایل نقلیه، صنعت معماری، لوله های خمیده، ظروف شیمیایی و نیروگاه ها استفاده می شود.

آلیاژ آلومینیوم گروه 5000:

برخلاف آلیاژ های آلومینیوم سری 4000 که با سیلیسیم ترکیب می شوند. عنصر اصلی در این خانواده از آلیاژ ها علاوه بر آلومینوم منیزیم می باشد. خواص مهم آلیاژ آلومینیم خانواده 5000 این است که کرنش سختی پذیر بالایی دارند در برابر خوردگی و چقرمگی مقاوم اند. مقاومت سری 5000 به گونه ای است که در دمای خیلی پایین نزدیک به صفر و در منطق مرطوب و آب ها دوام فوق العاده ای دارد. استحکام این نوع آلیاژ متوسط است اما قابلیت جوش کاری خوبی دارند و از آلیاژ های آلومینیوم کارپذیر هستند. مقاومت کششی بالا، چگالی کم، وزن سبک از دیگر خصوصیات این گروه است. به طور کل از این گروه در صنایع بسیاری استفاده می شود. در صنایع ساختمانی، مخازن تحت فشار، تانکر های ذخیره مواد، خودرو سازی، تجهیزان دریایی، مخازن سوخت هواپیما، اتصالات الکتریکی، قوطی نوشیدنی، قطعات موشک و… کاربرد بسیار دارند. آلیاژ های پرکارد و مهم سری 5000 عبارتند از: 5052، 5083، 5754، 5005

آلیاژ آلومینیوم گروه 6000:

سری 6000 از آلیاژ های آلومینیوم معروف ترین گروه آلیاژ های آلومینوم هستند علاوه بر خود آلومینیم از دو عنصر منیزیم و سیلیسیم نیز تشکیل شده است که این دو عنصر سبب استحکام بالاتر و شکل پذیری بیشتر این خانواده می شوند. سری 6000 قابلیت اکستروژن بالایی دارند از این رو برای تولید محصول با این گروه از آلیاژ بهتر است از روش اکستروژن استفاده شود. جوش پذیری، عملیات حرارتی بالایی دارند و در برابر خوردگی  مقاوم اند. استحکام این آلیاژ از خانواده 2000 و 7000 کمتر است و به طور متوسط می باشد اما در برابر ترک خوردگی تنشی مقاوم هستند. آلیاژ های AL-MG-SI برخلاف گروه 5000 به صورت ورق  و صفحه کاربرد ندارند و عموما به صورت اکسترود شده مورد استفاده قرار می گیرند. از کابرد ها این گروه می توان به خودروسازی، سازه های دریایی، ساختمان سازی، واگن سازی، صنعت الکتریک و… اشاره کرد. پر کاربرد ترین آلیاژ های سری آلومینیم 6000 می توان به 6061، 6063، 6111، 6009، 6053 و 6201 اشاره نمود.

فرآیند تولید ورق آلومینیومی

۱. ریخته‌گری: اولین مرحله در تولید ورق آلومینیومی ریخته گری شمش آلومینیوم است. این کار با ذوب کردن آلومینیوم قراضه یا بوکسیت و سپس ریختن آن در قالب انجام می شود. شمش ها سپس به طور یکنواخت خنک می شوند و برای پردازش بیشتر آماده می شوند. 

۲. همگن‌سازی: شمش آلومینیومی برای بهبود خواص مکانیکی و حذف تنش‌های داخلی، تحت عملیات همگن‌سازی قرار می‌گیرد. این کار با حرارت دادن شمش تا دمای بالا و سپس خنک کردن آن به آرامی انجام می‌شود.

۳. نورد گرم: شمش همگن‌سازی شده به یک آسیاب نورد گرم منتقل می‌شود. در این مرحله، شمش با عبور از غلتک‌های متعدد، تحت فشار قرار می‌گیرد و ضخامت آن به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. این فرآیند شمش را به یک ورق نازک فلز تبدیل می کند. 

۴. نورد سرد: عملیات ورق آلومینیومی سپس به آسیاب نورد سرد منتقل می شود. در اینجا، ورق با عبور از یک سری غلتک های سرد تحت فشار بیشتری قرار می گیرد. این فرآیند ورق را نازک تر و قوی تر می کند و همچنین به آن یک سطح صاف می دهد. نورد سرد معمولاً در چندین مرحله انجام می‌شود.

۵. عملیات حرارتی: ورق آلومینیومی نورد سرد ممکن است برای بهبود خواص مکانیکی، مانند استحکام و چکش‌خواری، تحت عملیات حرارتی قرار گیرد. عملیات حرارتی معمولاً شامل بازپخت یا آنیلینگ است.

۶. برش و بسته بندی: ورق آلومینیومی به طول و عرض مورد نظر بریده می‌شود، برای اطمینان از انطباق با کیفیت مورد نظر، بازرسی می‌شود ودر نهایت به صورت رول یا ورق بسته بندی شده و به بازار عرضه می شوند.

 

قیمت ورق آلومینیوم

 

ورق آلومینیوم باقرزاده

ورق آلومینیوم، یکی از مواد ساختاری پرکاربرد در صنایع مختلف است. آلومینیوم یک فلز خاکستری سفید متالیک با نقطه ذوب بسیار پایین است که در اتاق معمولی به صورت جامد باقی می‌ماند و برای تولید ورق آلومینیوم از آلومینیوم خالص استفاده می‌شود.

ورق‌های آلومینیوم در صنایع مختلفی مانند خودروسازی، هوافضا، صنایع الکترونیکی، صنایع غذایی، ساخت و ساز و صنعت بسته‌بندی استفاده می‌شوند. از مزایای ورق آلومینیوم می‌توان به سبک بودن ورق، مقاومت در برابر خوردگی، قابلیت انعطاف، وزن سبک و هدایت برق خوب اشاره کرد.

ورق آلومینیوم به دو صورت نرم و سخت تولید می‌شود. ورق آلومینیوم نرم برای صنایع بسته‌بندی و ورق آلومینیوم سخت برای کاربردهایی مانند ساخت اتومبیل، هوافضا و قطعات الکتریکی استفاده می‌شود.

از دیگر خواص ورق آلومینیوم می‌توان به دوام بالا، خواص پوشش دهی و مقاومت در برابر حرارت و نور اشاره کرد. همچنین، ورق آلومینیوم قابلیت بازیافت دارد و با توجه به اهمیت مسئله محیط زیست در دنیای امروز، این خاصیت مهمی را به ورق آلومینیوم اضافه می‌کند.

آلومینیوم باقرزاده به عنوان یکی از برترین و معتبرترین تامین کنندگان ورق آلومینیوم ، ارتباطات گسترده ما با تولید کنندگان در سراسر ایران این امکان را برای ما فراهم می کند که بهترین مواد آلومینیوم موجود را به مشتریان خود ارائه دهیم.

از آنجا که هر آلیاژ آلومینیوم بر اساس ترکیب مواد دارای نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد است ، انتخاب ورق الومینیوم مناسب برای کاربرد بسیار مهم است. تیم ما در پارسیان آلومینیوم به شما در انتخاب صحیح کمک می کند و ورق آلومینیوم را مستقیماً به شما تحویل می دهد.

خرید ورق آلومینیوم

جهت خرید ورق آلومینیوم میتوانید قیمت کیلویی ورق آلومینیوم را از جدول موجود در ابتدای همین صفحه مشاهده نمایید که قیمت های آن روزانه آپدیت می شوند. هم چنین می توانید با کارشناسان پارسیان آلومینیوم تماس بگیرید. البته قبل از خرید ورق آلومینیوم باید مواردی را تحقیق کنید. ابتدا نوع ورق را مشخص نمایید، بررسی کنید که جهت برطرف کردن نیاز شما کدام محصول مناسب تر است به عنوان مثال کاربرد ورق آلومینیوم آجدار و ورق آلومینیوم کامپوزیت با یکدیگر متفاوت است. با کارشناس فروش ورق آلومینیوم مشورت کنید که از میان خانواده سری 1000 تا 8000 آلومینیوم کدام آلیاژ آلومینیوم کار شما را راه می اندازد. ضخامت، وزن، ابعاد و متراژ یا تعداد مورد نیاز ورق آلومینیم را تعیین نمایید و در نهایت پوشش، طرح، یا رنگ ورق را انتخاب کنید. تمامی این موارد را می توانید در سایت ما بررسی کنید یا از طریق تلفن 02133115500 با کارشناسان ما مشورت نمایید. این نکات را هم در نظر بگیرید که هرچه سطح ورق  آلومینیوم یکدست و صاف باشد کیفیت آن بالا تر خواهد بود البته برخی از ورق ها با سطح مات تولید می شوند. ورق های آلومینیوم به طور کلی انعطاف پذیری بالایی دارند و اگر احساس کردید ورق مورد نظر شما منعطف نبود، احتمالا طبق استاندارد ها تولید نشده است. جدول وزنی آلومینیوم را چک نمایید وزن ورق های با کیفیت نسبت به ضخامت آن در تناسب است.

قیمت آلومینیوم

ورق آلومینیوم که به عنوان صفحات آلومینیوم نیز شناخته می شوند، نتیجه آلومینیوم خام اولیه است که تحت فشار بالا فشرده شده و به شکل پانل در می آید.

ورق های آلومینیومی به طور مشخص به گونه ای ساخته می شوند که بسیار نازک و سبک وزن هستند و در عین حال به اندازه کافی مستحکم هستند که در کنار سهولت ذاتی نصب و نگهداری، تطبیق پذیری فوق العاده ای را ارائه می دهند. همچنین دارای چندین ویژگی منحصر به فرد و مفید دیگر است که باعث می شود امروزه به طور گسترده در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی، کشاورزی، خانگی و تولید به کار گرفته شود.

طیف وسیعی از پوشش‌های اضافی اعمال شده بر روی ورق‌های آلومینیومی می‌تواند به ایجاد یک ماده بادوام برای استفاده در محیط‌های بیرونی یا سایر محیط‌های چالش برانگیز، مانند روکش‌های بیرونی کمک می کند مانند ورق آلومینیوم رنگی، ورق آلومینیوم فرم شادولاین و ورق آلومینیوم فرم ذوزنقه

ماهیت بسیار سبک وزن ورق آلومینیومی بسیار نازک آن را برای استفاده در قوطی های نوشیدنی، ظروف غذا و سایر محصولات روزمره مناسب برای ذخیره سازی، حمل و نقل و خرده فروشی با حجم بالا ایده آل می کند.

ابعاد و ضخامت سطح، فاکتورهای اولیه ای است که باید هنگام بررسی گزینه های خرید ورق آلومینیوم در نظر گرفت. در حالی که سطح کلی اولین جنبه کلیدی است که باید در برنامه ریزی کاری با استفاده از این نوع ورق فلزی در نظر بگیرید، مواد تکمیلی مختلف موجود نیز نقش مهمی در انتخاب نوع ایده آل ورق آلومینیومی برای نیازهای شما ایفا می کند.

برای مثال، ورق آلومینیوم آنودایز شده، می‌تواند هم محافظت قوی در برابر خوردگی و هم از نظر ظاهری زیباتر ایجاد کند، در حالی که ورق‌های خام یا ناتمام را می‌توان به روش‌های مختلف دیگری پس از تکمیل شکل‌گیری و ساخت، پوشش داد یا محافظت کرد.

ورق آلومینیومی که برای استفاده با اتصالات پرچ و صفحه و همچنین برای اهداف جوشکاری مناسب است، به‌عنوان یک ورق فلزی بسیار کاربرپسند در نظر گرفته می‌شود که شکل‌پذیری بالایی دارد و به راحتی برای طیف وسیعی از کاربردها برش داده می‌شود.

معمولاً به ضخامت 1 تا 2 میلی متر برش داده می شود و در این وزن می توان آن را به راحتی با دست یا با ابزار دستی کوچکتر شکل داد. صفحات ضخیم‌تر ممکن است به ماشین‌های شکل‌دهی دستی یا پرس‌های پنوماتیک یا ترمزهای صنعتی بیشتری نیاز داشته باشند تا به شکل دلخواه عمل کنند.

 

انواع ورق آلومینیوم

نوع ورق ویژگی‌ها کاربردها
ورق آلومینیوم ساده سطح صاف و صیقلی، نرم و شکل‌پذیر صنایع بسته بندی، غذایی، ساختمانی
ورق آلومینیوم رنگی سطح رنگی، مقاوم در برابر خوردگی صنایع ساختمانی، خودروسازی، تبلیغاتی
ورق آلومینیوم آنادایز شده سطح پوشیده شده با اکسید آلومینیوم، مقاوم در برابر خوردگی، سایش، و خراش صنایع ساختمانی، خودروسازی، الکترونیک
ورق پلی کرافت دو لایه ورق آلومینیوم و یک لایه پلی‌اتیلن صنایع غذایی، دارویی، بسته بندی
ورق فرم دار تولید در فرم های ذوزنقه، شادولاین و سینوسی ، مقاومت مکانیکی صنایع ساختمانی، خودروسازی، حمل و نقل
ورق آلومینیوم آجدار سطح دارای برجستگی، ورق امباس، مقاوم در برابر سایش و خوردگی صنایع ساختمانی، بسته بندی، حمل و نقل

ورق آلومینیوم آجدار

ورقی است که در یک یا دو طرف آن، طرحی به صورت برجستگی یا فرورفتگی ایجاد شده است. این طرح‌ها می‌توانند به صورت لوزی، ابری، مربع، موجی و غیره باشند. ورق آلومینیوم آجدار در ابعاد و ضخامت‌های مختلف تولید می‌شود و کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارد. از جمله کاربردهای این ورق می‌توان به ساخت سقف و دیوار، ساخت کانتینر، ساخت سازه‌های فلزی، ساخت مبلمان، پل ها، قفسه بندی و تابلوهای تبلیغاتی اشاره کرد. این ورق در ابعاد و ضخامت های مختلف تولید می شود. ضخامت ورق آجدار معمولاً بین 0.3 تا 5 میلی متر است. ابعاد ورق آلومینیوم آجدار نیز بسته به کاربرد آن متفاوت است. به عنوان مثال، ورق آلومینیوم آجدار مورد استفاده در سقف ها معمولاً به صورت رول تولید می شود و عرض آن بین 1 تا 2 متر است. ورق امباس آلومینیوم نیز اصلاحا به ورقی گفته می شود که دارای یک طرح، الگو یا یک برش خاص باشد. ورق های امباس و آجدار در موارد مختلفی با یکدیگر تشابه و تفاوت دارند که به عنوان مثال شباهت های آنها در شکل ظاهری، آلیاژ، برخی از کاربرد ها در ساختمان سازی و دکوراسیون و در ابعاد 1*2 می باشد. در تفاوت ها نیز می توان گفت ورق آجدار ضخامتی بین 0.8 تا 5 میلیمتر دارد و ورق امباس ضخامتی بین 0.3 تا 1 میلیمتر دارد و (به دلیل رفت برگشت بیشتر غلتک ها طی فرایند نورد نازک تر است) هم چنین کاربرد ورق آجدار بیشتر از ورق امباس می باشد.

ورق آلومینیوم 2 میل

ورق آلومینیوم 2 میلی متر معمولاً از آلیاژهای سری 6000 یا سری 5000 ساخته می شود. آلیاژهای سری 6000 و آلیاژهای سری 5000 دارای مقاومت در برابر خوردگی بسیار خوبی و استحکام بالایی هستند. ورق آلومینیوم 2 میلی متر معمولاً در ضخامت های 1.5 تا 2.5 میلی متر موجود است. ورق های آلومینیوم 2 میلی متر معمولاً در عرض های 1000 و 1250 میلی متر و طول های 2000 و 2500 میلی متر موجود هستند و به صورت رول یا شیت عرضه می شود. این ورق آلومینیوم یک ماده همه کاره است که برای طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شود. هم چنین سبک، مقاوم در برابر خوردگی و قابل شکل پذیری است. 

ورق آلومینیوم رنگی 

ورق آلومینیوم رنگی نوعی ورق آلومینیوم است که با استفاده از روش رنگ آمیزی تولید می شود. در این روش، رنگ به صورت پودر یا مایع بر روی ورق آلومینیوم اعمال می شود. ورق آلومینیوم رنگی تنوع رنگی بالایی دارد و می تواند در طیف وسیعی از رنگ ها تولید شود. دارای مقاومت نسبتاً خوبی در برابر خوردگی است و سبک و با دوام است. در ساخت‌وساز، ورق آلومینیوم رنگی برای ساخت نمای ساختمان، پنجره و در، سقف و دیوار استفاده می شود. در تبلیغات، ورق آلومینیوم رنگی برای ساخت تابلوهای تبلیغاتی، علائم و بنرها استفاده می شود. در دکوراسیون داخلی، برای ساخت کابینت، میز و صندلی، دیوارپوش و سقف کاذب استفاده از ورق آلومینیوم رنگی می شود و در صنعت خودروسازی، ورق آلومینیوم رنگی برای ساخت بدنه خودرو، قطعات داخلی و خارجی خودرو استفاده می شود. این ورق آلومینیوم در ضخامت های مختلف از 0.2 میلی متر تا 30 میلی متر تولید می شود. ضخامت ورق آلومینیوم رنگی بر اساس کاربرد آن تعیین می شود. به عنوان مثال، ورق آلومینیوم رنگی با ضخامت 0.2 میلی متر برای کاربردهای تزئینی و ورق آلومینیوم رنگی با ضخامت 30 میلی متر برای کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. ورق آلومینیوم رنگی به دو روش تولید می شود که عبارتند از:

 1. رنگ آمیزی در کوره: در این روش ورق آلومینیوم رنگی با استفاده از روش رنگ آمیزی تولید می شود. در این روش، رنگ به صورت پودر یا مایع بر روی ورق آلومینیوم اعمال می شود و سپس در کوره با دمای بالا پخته می شود تا رنگ به طور کامل به ورق بچسبد.

 2. آنودایزینگ آلومینیوم: ورق آلومینیوم آنادایز شده با استفاده از فرآیند الکترولیز تولید می شود. در این فرآیند، ورق آلومینیوم در یک محلول الکترولیت قرار می گیرد و جریان الکتریکی از آن عبور می کند. این جریان الکتریکی باعث ایجاد یک لایه اکسید روی سطح ورق آلومینیوم می شود. این لایه اکسید بسیار نازک است، اما دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی است.

ورق آلومینیوم رنگی و ورق آلومینیوم آنودایز شده هر دو از آلومینیوم ساخته شده اند و دارای خواصی مانند سبکی، مقاومت در برابر خوردگی و دوام بالا هستند. با این حال، تفاوت هایی بین این دو نوع ورق وجود دارد. ورق آلومینیوم رنگی دارای تنوع رنگی بالایی است و مقاومت نسبتاً خوبی در برابر خوردگی دارد. ورق آلومینیوم آندایز شده علاوه بر مقاومت در برابر خوردگی، دارای خواص ضد خش و ضد لک است و ورق آلومینیوم رنگی معمولاً ارزان تر از ورق آلومینیوم آنادایز شده است.

ورق آلومینیوم رنگی

 

ورق آلومینیوم ضخیم (ALUMINIUM PLATE)

ورق آلومینیوم ضخیم ورقی است که ضخامت آن بیش از 6 میلیمتر باشد. این ورق معمولاً از آلیاژهای آلومینیوم 5000 یا 6000 ساخته می شود اما |آلیاژ های دیگری از جمله 1050، 3003 و 5052 در ساخت آن نقش دارند و هر آلیاژ خواص و مزایای منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. به علاوه ورق آلومینیوم ضخیم در طیف وسیعی از اندازه ها و ضخامت ها موجود است. ضخامت رایج ورق آلومینیوم ضخیم از 6 میلی متر تا 50 است که در بسیاری از کاربردها از جمله ساخت و ساز، حمل و نقل و تجهیزات صنعتی استفاده می شود. این ورق ها بادوام، قوی و مقاوم در برابر خوردگی است که آن را برای کاربردهایی که نیاز به عملکرد بالا دارند انتخابی عالی می کند.

خواص ورق آلومینیوم

ورق های آلومینیومی امروزه یکی از پرکاربردترین انواع ساینده ها و مواد مهندسی هستند. این تا حد زیادی به دلیل برخی از ویژگی های کلیدی ورق فلزی آلومینیوم است که وقتی به صورت ترکیبی مشاهده می شود، آن را برای استفاده ایده آل در طیف وسیعی از محیط ها و برنامه ها از سایر انواع صفحات فلزی متمایز می کند.

با ارزش ترین خواص آن عبارتند از:

 • سبک وزن (حدود 1/3 جرم فولاد بر حسب حجم)، بنابراین یک راه حل بسیار مقرون به صرفه در حمل و نقل و عملیات مبتنی بر لجستیک
 • به اندازه کافی قوی که برای کاربردهای مختلف ساختمانی و سازه ای مناسب باشد
 • مقاوم در برابر خوردگی در کاربردهای بیرونی و در معرض رطوبت
 • به راحتی شکل پذیر، با نقطه ذوب نسبتا کم (660 درجه سانتیگراد) حتی در گیج های ضخیم تر
 • انعکاس بسیار بالا، آن را برای استفاده در سیستم های گرمایشی و روشنایی کم مصرف مناسب می کند
 • خواص رسانایی عالی هم برای گرما و هم برای الکتریسیته (تقریباً دو برابر مس) و دوباره آن را برای سیستم های گرما و قدرت اقتصادی مناسب می کند.
 • به راحتی قابل بازیافت، با نرخ تلفات کم در هنگام خرابی (تقریباً سه چهارم کل ورق آلومینیومی که تا به حال ساخته شده هنوز در گردش فعال است)
 • نگهداری طولانی مدت و کم، برای کاهش نرخ تعویض و اثرات زیست محیطی کمتر
 • در محدوده عملا نامحدودی از ضخامت ها و اندازه های ورق موجود است

ورق های آلومینیومی برای چه مواردی استفاده می شود؟

با توجه به خواص بی‌شمار و منحصربه‌فرد آن‌ها، استفاده از ورق‌های آلومینیومی تقریباً بسیار متنوع و گسترده است که نمی‌تواند فهرستی بخصوص جامع ارائه کند. با این حال، در این بخش به برخی از کاربردهای رایج‌تر پانل‌ها و صفحات آلومینیومی که در طیف گسترده‌ای از محیط‌های صنعتی، طراحی و ساخت‌وساز یافت می‌شوند، خواهیم پرداخت.

 • بام – ورق های سقف آلومینیومی به دلیل ساختار سبک وزن اما مستحکم با خواص ضد خوردگی عالی یکی از رایج ترین کاربردهای پانل های بزرگتر است.
 • سقف‌های هنری – ورق‌های آلومینیومی دی‌باند یا کامپوزیت اغلب به عنوان پانل‌های سقف داخلی یا کاشی‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند که ویژگی طراحی بسیار تزئینی اما سختی را ارائه می‌دهند.
 • بالکن ها – نرده ها و نرده های آلومینیومی بالکن رایج هستند، بار دیگر به لطف ساختار سبک اما سفت و سخت و این واقعیت که آنها بسیار ضد آب هستند.
 • قوطی‌های نوشیدنی و سایر ظروف صنایع غذایی – و همچنین انواع محلول‌های ذخیره‌سازی مواد غذایی مهر و موم شده، شما اغلب قوطی های آلومینیومی قابل استفاده مجدد را برای فروش از عمده‌فروش‌ها و تامین‌کنندگان می‌بینید، جایی که این مواد به‌خاطر عدم واکنش‌پذیری آن به همان اندازه ارزشمند است.
 • کیفیت غیر آلوده و غیر قابل نفوذ و همچنین سبک بودن برای حمل و نقل اقتصادی.
 • روکش کابل – روکش فلزی کابل معمولاً از فویل های آلومینیومی و سایر ورق های آلومینیومی بسیار نازک تشکیل می شود، به دلیل این واقعیت که نسبتاً در برابر خوردگی مقاوم است (و به راحتی با روش های مختلف اضافی ساخته می شود) و همچنین مکانیکی و مکانیکی چشمگیر را نشان می دهد.

نتیجه گیری

اگرچه یک ورق آلومینیوم بیش از یک چهارم اینچ ضخامت ندارد ، اما قوی ، همه کاره ، سبک و مقاوم در برابر خوردگی است و این امر را برای صنایع مختلف ، بویژه خودرو ، ساخت و ساز و هوافضا ضروری می کند. با این حال ، ما آلومینیوم را به سایر صنایع ، از جمله مواد شیمیایی ، رایانه ، پردازش .مواد غذایی ، مبلمان ، قالب تزریق ، دریایی ، پزشکی و… محدود نمی کنیم. ما حتی مواد برجسته ای را در اختیارخودروسازی قرار می دهیم.

آلومینیوم یکی از مهمترین بلوک های ساختمانی برای میلیون ها محصول مورد استفاده در سراسر جهان است.

آلومینیوم باقرزاده یک ورق آلومینیوم با کیفیت عالی را به شما ارائه می دهیم ، این تجهیزات و محصولات شما بدون در نظر گرفتن محیط ، در تست زمان ایستاده اند.

در فلزات مستقیم دریایی ، ما یک ورق الومینیومی به دور از شوره زدگی با کالیبر بالا و مقرون به صرفه را تضمین می کنیم ، مناسب برای شکل دادن یا خم شدن به اشکال مختلف و بدون خطر شکستن. چه علاقه مند به ورق الومینیومی 3003 ، 5052 یا 6061 باشیم ، می توانیم در آن قرار بگیریم.

3003 -3105 این ورق الومینیومی دارای قابلیت شکل گیری و جوشکاری عالی است. این ماده در حالی که دارای یک پایان صاف و نیمه براق است ، مقرون به صرفه است ، مناسب برای بام ، مواد غذایی و مواد شیمیایی ، سایدینگ تریلر ، مخازن سوخت و موارد دیگر.

5052 – برای شکل پذیری عالی و مقاومت در برابر خوردگی و همچنین جوش پذیری مناسب ، این ورق الومینیومی یک انتخاب عالی است. با یک ترکیب باورنکردنی ، گزینه مورد نظر برای کاربردهای دریایی ، نمکی و مواد شیمیایی مانند قلاب های قایق ، سخت افزار و مخازن است.

6061 – ورق الومینیومی 6061 به عنوان بالاترین میزان تقاضامیباشد ک قابل ماشین کاری ، جوشکاری ، قابل تصفیه گرما بوده و از استحکام بیشتری برخوردار است. اگر برای صفحات پایه ، قطعات خودرو یا موتور سیکلت یا فریم ساختاری به آلومینیوم احتیاج دارید ، این بهترین انتخاب است.

آلومینیوم باقرزاده افتخار فوق العاده ای برای بدست آوردن مواد آلومینیومی برتر برای مشتریان خود داریم. برای کمک به هر ورق الومینیومی ، امروز با پارسیان آلومینیوم در تماس باشید. فقط به ما اطلاع دهید که چه درجه ، اندازه ، شکل ، ضخامت و کمیت را می خواهید و ما در آلومینیوم باقرزاده بقیه را انجام خواهیم داد. هدف ما این است که فرایند گرفتن یک ورق آلومینیومی یکپارچه شود.

برای خرید و اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم با کارشناسان ما در پارسیان آلومینیوم تماس بگیرید.

سوالات متداول

قیمت ورق آلومینیوم

خرید ورق آلومینیوم با قیمت مناسب همواره دغدغه همه ی صنعت کارانی است که در تولیدات خود از این فلز استفاده می کنند. یکی از مواردی که قیمت ورق آلومینیوم را تعیین می کند وزن ورق آلومینیوم است. محاسبه ی وزن ورق آلومینیوم از طریق فرمول  [ وزن ورق آلومینیوم (کیلوگرم) = طول (متر) * عرض (متر) * ضخامت (میلی متر) * 2.7] صورت میگیرد تا در نهایت قیمت را مشخص کند. البته موارد دیگری نیز بر قیمت تاثیر می گذارند مانند قیمت شمش آلومینیوم، تورم و نرخ ارز، نوع ورق, سری آلیاژ آلومینیوم و.. . در این صفحه لیست قیمت آلومینیوم کیلویی بر اساس ضخامت ورق ها مشخص شده است. برای اطلاع از سایر قیمت ها با پارسیان آلومینیوم تماس بگیرید.

عوامل موثر بر قیمت

 

 

آلیاژ های ورق آلومینیوم

آلومینیوم به دلیل خواص منحصر به فرد مانند سبک وزنی، قابلیت شکل پذیری، خم کاری، نوردکاری، استحکام و مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی در رده ی دوم پس از آلیاژ آهن قرار می گیرد. آلیاژ در واقع ترکیب دو یا چند فلز با یکدیگر  و یا ادغام فلزات و نا فلز ها می باشد.  این عمیلات موجب می شود خواصیت ها و ویژگی مواد تغییر و یا تقویت شود و بتوان از آن ها در موارد بیشتری استفاده نمود. آلیاژ های آلومینیوم دارای تنوع بالایی هستند که شامل هشت سری می باشند. سری 1000، 2000، 3000، 4000، 5000، 6000، 7000 و 8000 . مهمترین عناصر در آلیاژ آلومینیوم عبارتند از: مس، منگنز، سیلیکون، منیزیم و روی . در ادامه به پرکاربرد ترین آلیاژ های آلومینیوم می پردازیم.

اگر برایتان سوال شده که ورق آلومینیوم از کجا بخریم و انواع آن را چطور بشناسیم؟ شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی خرید ورق آلومینیم در تهران، انواع ورق آلومینیوم و کاربرد آن ها، قیمت ورق آلومینیوم 2 میل، قیمت ورق آلومینیوم 1050، قیمت ورق آلومینیوم رنگی و بسیاری موارد دیگر با کارشناسان ما در پارسیان آلومینیوم تماس بگیرید. 02133115500

بهترین نوع ورق آلومینیوم به کاربرد شما بستگی دارد، زیرا در طیف وسیعی از اندازه ها، ضخامت ها، مقاومت ها و پرداخت ها وجود دارد. برای اطلاع از اینکه کدام نوع ورق آلومینیوم برای پروژه شما مناسب تر است، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ورق های آلومینیومی نسبت استحکام به وزن بالایی دارند، بنابراین بسته به اندازه و شکل گیری اضافی، انتخاب خوبی برای ظروف یا سایر محصولات تحمل کننده وزن هستند. اگر می خواهید در مورد وزنی که برای نگه داشتن ورق آلومینیومی خود نیاز دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ورق های آلومینیومی را می توان با استفاده از ترمز خمشی یا به سادگی با استفاده از ابزار دستی خم کرد. آلومینیوم به طور کلی شکل پذیری خوبی دارد، اما آلیاژهای مختلف خواص متفاوتی دارند، بنابراین مطمئن شوید که ورق آلومینیوم مناسب برای پروژه خود انتخاب کنید.

ورق آلومینیوم را می توان مانند سایر محصولات آلومینیومی با استفاده از فرآیندهای مختلفی مانند TIG، MIG و پلاسما جوش داد. تکنیک مورد استفاده به کاربرد شما بستگی دارد، برای مثال، ممکن است جوشکاری TIG را برای ورق های آلومینیومی بسیار نازک مناسب تر بیابید.

ورق آلومینیوم را می توان به راحتی برش داد که یکی از دلایل محبوبیت آن است. ورق های آلومینیومی را می توان با استفاده از اره مویی، گیوتین، یا حتی به سادگی یک تیغه تیز یا یک جفت برش برای ورقه های نازک برش داد. ورق آلومینیوم نیز برای حفاری و سایر ماشین آلات بسیار مناسب است.

قیمت ورق آلومینیوم

ما افتخار فوق العاده ای را در خدمت به مشتریان به عنوان یکی از معتبرترین تأمین کنندگان بیلت آلومینیومی در نظر می گیریم. هدف ما ارائه سریع محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. ما این امر را با حمل و نقل مستقیم از کارخانه به درب مشتری ، با استفاده از ماشین آلات پیشرفته اکستروژن و قالب گیری تزریقی و فرآیندهای ساده انجام می دهیم. به عنوان یکی از پیشروترین تامین کننده های بیلت DC، می توانید از طیف گسترده ای از اندازه های مناسب برای هر سناریو انتخاب کنید.

ما همچنین مفتخریم که کاهش قابل توجهی در هزینه عرضه آنها به مشتریان ارائه می دهیم.

در زمان های سخت حداکثر استفاده از هر هزینه ای برای همه افراد در تجارت مهم است. هیچ فرقی برای مشتریانی که به دنبال خرید بیلت آلومینیوم با قیمت های رقابتی تر از قیمت موجود در بازار داخلی هستند نیست.

ورق آلومینیوم
کویل آلومینیوم

ما از ماشین آلات تولید اکستروژن و قالب گیری تزریقی استفاده می کنیم تا مواد با کیفیت بالا را برای تولید خود با قیمت های رقابتی در اختیار شما قرار دهیم.

اندازه قطر موجود، 5 “، 6 “، 7”

بیلت فابریک موجود در بازار ایرالکو میباشد.

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای لطفا با آلومینیوم باقرزاده تماس بگیرید.

شمش آلومینیوم ها نسبت به ورق الومینیوم

شمش قطعه ای از مواد نسبتاً خالص ، معمولاً فلزی است که به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر ریخته گری می شود.

1- در صنعت فولاد اولین قدم در بین محصولات ریخته گری نیمه تمام است. برای تولید یک محصول نهایی مفید ، شمشها معمولاً به روش دوم شکل دادن ، مانند کار سرد ، گرم ، برش یا فرز نیاز دارند. مواد غیر فلزی و نیمه هادی تهیه شده به صورت فله نیز ممکن است به عنوان شمش به ویژه هنگامی که با روش های مبتنی بر قالب ریخته می شوند شناخته میشوند.

2- شمش های فلزی گرانبها را می توان به عنوان ارز (با یا بدون پردازش به اشکال دیگر) یا به عنوان ذخیره ارزی ، مانند میله های طلا استفاده کرد.

شمش آلومینیوم A1 که عمدتاً برای صنعت باتری آلیاژی ریخته گری استفاده می شود.

شمش آلیاژ آلومینیوم 2A به طور گسترده ای در صنعت نقاشی / چاپ / رنگرزی / دارویی / لاستیک و غیره استفاده می شود.

3- شمش آلیاژ آلومینیوم به طور گسترده ای در صنایع شیمیایی ، روی و سایر صنایع پوشش آبکاری آلیاژ فلزی استفاده می شود.

شمش آلومینیومی مجدد مهمترین ماده اولیه برای تولید محصولات آلومینیومی است. این ماده فلزی سازگار با محیط زیست است که دارای گرما و هدایت الکتریکی و ویژگی های سبک ، مقاوم در برابر خوردگی ، انعطاف پذیر و بازیافت است که استفاده گسترده آن را در بسیاری از بخش ها مانند ساخت و ساز ، برق ، بسته بندی ، حمل و نقل و محصولات مصرفی روزمره امکان پذیر می کند.

هدف از این تحقیق تولید شمش آلومینیومی استاندارد از قراضه آلومینیومی استفاده میشود.

نتایج آزمایش می تواند به شرح زیر باشد. ضایعات چرخ اتومبیل آلومینیومی مناسب است

با افزودن Si و Cu ، شمش آلومینیومی درجه ADC 10 تولید کنید.

ضایعات بلوک موتور آلومینیوم برای تولید شمش درجه ADC 12 با افزودن Si مناسب است. آلومینیوم

تکه های تابه با افزودن Si و مس مناسب برای تولید درجه شمش ADC 10 مناسب هستند.

نازک ترین ورق الومینیوم

قراضه ها با افزودن Si ، Mg و کاهش منگنز برای تولید شمش AC 4 A مناسب هستند.

آلومینیوم ضایعات سیم الکتریکی با افزودن Si ، درجه ADC 3 با افزودن ، مناسب برای تولید درجه شمش ADC 1 می باشد.

قراضه ها با افزودن منيزيم و كاهش مس ، منگنز براي تهيه درجه ADC 6 مناسب هستند. فویل های آلومینیومی

ضایعات با افزودن Si ، درجه ADC 3 با افزودن Si ، Mg ، درجه مناسب برای تولید درجه شمش ADC 1 مناسب هستند

ADC 6 با افزودن Mg. ، درجه ADC 10 با اضافه کردن Si ، مس ، روی ، درجه ADC 12 با اضافه کردن Si ، مس.

اما ضایعات آلیاژ درب آلومینیوم برای تولید شمش آلومینیوم مناسب نیست.

شمش های خالص 75/99 به بالا موجود در بازار ایرالکو و المهدی،هرمزال میباشد.

ورق آلومینیوم
ورق آلومینیوم
ورق آلومینیوم

بیلت آلومینیوم در برابر ورق الومینیوم

الماس آلومينيوم عنوان یکی از تأمین کنندگان برتر بیلت های آلومینیوم، ما محصولی با کیفیت برتر را تضمين می کنیم که می توانید از آن برای نیازهای اضافی پردازش مانند اکستروژن ، ریخته گری مداوم ، ریخته گری گریز از مرکز ، و شمش یا نورد گرم استفاده کنید. در شرایطی که به ساختارهای دقیق متالورژی نیاز دارید ، ما در آلومینیوم باقرزاده از نیاز مشتریان خود پیشی می گیریم و به آنها امکان می دهیم محصولات نهایی با کالیبر برجسته را تولید کنند.بیلت آلومینیوم

الماس آلومينيوم عنوان یکی از تأمین کنندگان برتر بیلت های آلومینیوم، ما محصولی با کیفیت برتر را تضمين می کنیم که می توانید از آن برای نیازهای اضافی پردازش مانند اکستروژن ، ریخته گری مداوم ، ریخته گری گریز از مرکز ، و شمش یا نورد گرم استفاده کنید. در شرایطی که به ساختارهای دقیق متالورژی نیاز دارید ، ما از نیاز مشتریان خود پیشی می گیریم و به آنها امکان می دهیم محصولات نهایی با کالیبر برجسته را تولید کنند.

خدمات و محصولات آلومینیوم باقرزاده

 • ورق آلومینیوم گالوانیزه
 • ورق آلومینیوم استیل
 • استیل نگیر
 • ورق آلومینیوم سیاه
 • ورق آلومینیوم روغنی
 • الومینیوم جکتینگ
 • کرکره الومینیوم
 • کرکره گام ۵
 • کرکره ۳۲
 • برش الومینیوم
 • الومینیوم ابعادی
 • کویل الومینیوم
 • سایزهای مختلف ورق آلومینیوم
 • ورق آلومینیوم
 • شمش آلومینیوم
 • بیلت الومینیوم
 • شمش A7
 • شمش المهدی
 • شمش ایرالکو
 • شمش سالکو
 • الومینیوم الیاژی
 • ورق آلومینیوم رنگی
 • ابکاری الومینیوم
 • آنادایز الومینیوم
 • الومینیوم پلی کرافت
 • رول ورق الومینیوم

باز شدن راه برای صادرات ورق آلومینیوم ، مس و آلومینیوم

با لغو محدودیتهای صادرات فولاد و کلیک_صادراتی آن ، حالا نوبت آلومینیوم و مس است تا شاهد حذف این مقررات اضافی و برهم زننده فضای کسب و کار باشند! حسب اطلاعات دریافتی، موضوع به تایید صمت رسیده و طی 2 روز آتی ابلاغ میشود.

جهت اطلاع …

کف عرضه مس در بورس کالا هفته ای 4000 تن بوده که تنها 2435 تن یا 60% آن در سال گذشته مشتری داشته (میانگین) و با توجه به برنامه تولید 290 هزار تنی کاتد مس، ایران مازاد عرضه داخلی بیش از 170+ هزار تنی (1.7 میلیارد دلار) داشته که بایستی صادر شود!

کف عرضه آلومینیوم نیز هفته ای حدود 5300 تن بوده که بطور متوسط 86% آن معامله شده و با توجه به برنامه تولید 500 هزار تن آلومینیوم در کشور طی سال جاری، ایران با مازاد عرضه 280+ هزار تنی = 670 میلیون دلار شمش آلومینیوم روبرو است

ورق آلومینیوم
4.9/5 - (101 امتیاز)

33 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز
   بله قیمت ها به زودی به روز رسانی خواهد شد

  1. سلام و درود
   بله موجود هست برای اطلاع بیشتر با شماره 02133115500 تماس بگیرید.

  1. باسلام و وقت بخیر
   بله جناب فروش عمده هم داریم برای اطلاع از قیمت و شرایط فروش عمده لطفا با شماره های 02156715210 و 02133972293 تماس بگیرید.

  1. با سلام و درود
   بله دوست عزیز ارسال به شهرستان هم داریم . شما می توانید برای اطلاع از قیمت و شرایط ارسال انواع ورق آلومینیوم با شماره تماس های 02156715210 و 02133972293 تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز بله ورق آلومینوم سری 3000 موجود است برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.02133115500

 1. سلام وقت بخیر ورق آلومینیوم رنگی هم موجود دارین؟ قیمت میفرمایین.

  1. سلام محمد عزیز
   بله ورق آلومینیوم رنگی و همینطور ورق آنادایز آلومینیوم موجود هست. برای اطلاع از قیمت روز ورق آلومینیوم تماس بگیرید. 02133115500

  1. سلام جناب صابری عزیز، برای اطلاع از قیمت روز ورق آلومینیوم امباس با پارسیان آلومینیوم تماس بگیرید.

 2. ورق آلومینوم آجدار بهتر است یا ورق آلومینیوم رنگی؟

  1. سلام مجید جان
   هر یک از این ورق ها خواص ویژه و کاربرد های خاص خود را دارند. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به صفحات متخص این دو ورق در سایت پارسیان آلومینیوم مراجعه نمایید.

 3. سلام پر کاربرد ترین آلیاژ های آلومینوم کدام اند؟

  1. سلام دوست عزیز
   آلیاژ های 1050 و 3105 به علت خواصشان در صنعت بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

 4. سلام وقتتان بخیر خرید ورق آلومینیوم را می توان حضوری انجام داد؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله به صورت حضوری می توانید به بازار آلومینیوم پامنار در آدرس های موجود در سایت مراجعه نمایید.

  1. سلام و درود دوست عزیز
   برای اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم با ما تماس بگیرید 02133115500

  1. سلام دوست گرامی،
   بله انواع ورق آلیاژ آلومینیوم موجود است. برای اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید.

  1. سلام جناب خلیلی ممنون،
   بله قیمت ورق آلومینیوم با توجه به قیمت جهانی شمش آلومینیوم تغییر می کند. تمامی قیمت های لین صفحه به روز می باشند.

  1. سلام دوست عزیز،
   هر دو ورق آلومینیوم موجود می باشد برای ثبت سفارش خود با شماره 02133115500 تماس بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز در واقع ورق امباس نوعی ورق آجدار آلومینیوم است. برای کسب اطلاعات بیشتر صفحات مربوطه را در همین سایت مطالعه فرمایید.

  1. سلام نوراللهی عزیز،
   برای اطلاع از موجودی های ورق آلومینیوم و سایر قطعات، با شماره 02133115500 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *