قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

ورق آلومینیوم باقرزاده

آلومینیوم باقرزاده به عنوان یکی از برترین و معتبرترین تامین کنندگان ورق الومینیوم ، ارتباطات باورنکردنی ما با تولید کنندگان در سراسر ایران این امکان را برای ما فراهم می کند که بهترین مواد آلومینیومی موجود را به مشتریان خود ارائه دهیم.

از آنجا که هر آلیاژ آلومینیوم بر اساس ترکیب مواد دارای نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد است ، انتخاب ورق الومینیوم مناسب برای کاربرد بسیار مهم است. تیم ما در Alumpersianبه شما در انتخاب صحیح کمک می کند و ورق الومینیوم را مستقیماً به شما تحویل می دهد.

اگرچه یک ورق الومینیوم بیش از یک چهارم اینچ ضخامت ندارد ، اما قوی ، همه کاره ، سبک و مقاوم در برابر خوردگی است و این امر را برای صنایع مختلف ، بویژه خودرو ، ساخت و ساز و هوافضا ضروری می کند. با این حال ، ما آلومینیوم را به سایر صنایع ، از جمله مواد شیمیایی ، رایانه ، پردازش .مواد غذایی ، مبلمان ، قالب تزریق ، دریایی ، پزشکی و… محدود نمی کنیم. ما حتی مواد برجسته ای را در اختیارخودروسازی قرار می دهیم.

آلومینیوم یکی از مهمترین بلوک های ساختمانی برای میلیون ها محصول مورد استفاده در سراسر جهان است.

آلومینیوم باقرزاده یک ورق آلومینیوم با کیفیت عالی را به شما ارائه می دهیم ، این تجهیزات و محصولات شما بدون در نظر گرفتن محیط ، در تست زمان ایستاده اند.

در فلزات مستقیم دریایی ، ما یک ورق الومینیومی به دور از شوره زدگی با کالیبر بالا و مقرون به صرفه را تضمین می کنیم ، مناسب برای شکل دادن یا خم شدن به اشکال مختلف و بدون خطر شکستن. چه علاقه مند به ورق الومینیومی 3003 ، 5052 یا 6061 باشیم ، می توانیم در آن قرار بگیریم.

3003 -3105 این ورق الومینیومی دارای قابلیت شکل گیری و جوشکاری عالی است. این ماده در حالی که دارای یک پایان صاف و نیمه براق است ، مقرون به صرفه است ، مناسب برای بام ، مواد غذایی و مواد شیمیایی ، سایدینگ تریلر ، مخازن سوخت و موارد دیگر.

5052 – برای شکل پذیری عالی و مقاومت در برابر خوردگی و همچنین جوش پذیری مناسب ، این ورق الومینیومی یک انتخاب عالی است. با یک ترکیب باورنکردنی ، گزینه مورد نظر برای کاربردهای دریایی ، نمکی و مواد شیمیایی مانند قلاب های قایق ، سخت افزار و مخازن است.

6061 – ورق الومینیومی 6061 به عنوان بالاترین میزان تقاضامیباشد ک قابل ماشین کاری ، جوشکاری ، قابل تصفیه گرما بوده و از استحکام بیشتری برخوردار است. اگر برای صفحات پایه ، قطعات خودرو یا موتور سیکلت یا فریم ساختاری به آلومینیوم احتیاج دارید ، این بهترین انتخاب است.

آلومینیوم باقرزاده افتخار فوق العاده ای برای بدست آوردن مواد آلومینیومی برتر برای مشتریان خود داریم. برای کمک به هر ورق الومینیومی ، امروز با پارسیان آلومینیوم تماس بگیرید. فقط به ما اطلاع دهید که چه درجه ، اندازه ، شکل ، ضخامت و کمیت را می خواهید و ما در آلومینیوم باقرزاده بقیه را انجام خواهیم داد. هدف ما این است که فرایند گرفتن یک ورق آلومینیومی یکپارچه شود.

ورق آلومینیوم

ما افتخار فوق العاده ای را در خدمت به مشتریان به عنوان یکی از معتبرترین تأمین کنندگان بیلت آلومینیومی در نظر می گیریم. هدف ما ارائه سریع محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. ما این امر را با حمل و نقل مستقیم از کارخانه به درب مشتری ، با استفاده از ماشین آلات پیشرفته اکستروژن و قالب گیری تزریقی و فرآیندهای ساده انجام می دهیم. به عنوان یکی از پیشروترین تامین کننده های بیلت DC، می توانید از طیف گسترده ای از اندازه های مناسب برای هر سناریو انتخاب کنید.

ما همچنین مفتخریم که کاهش قابل توجهی در هزینه عرضه آنها به مشتریان ارائه می دهیم.

در زمان های سخت حداکثر استفاده از هر هزینه ای برای همه افراد در تجارت مهم است. هیچ فرقی برای مشتریانی که به دنبال خرید بیلت آلومینیوم با قیمت های رقابتی تر از قیمت موجود در بازار داخلی هستند نیست.

ورق آلومینیوم
کویل آلومینیوم

ما از ماشین آلات تولید اکستروژن و قالب گیری تزریقی استفاده می کنیم تا مواد با کیفیت بالا را برای تولید خود با قیمت های رقابتی در اختیار شما قرار دهیم.

اندازه قطر موجود، 5 “، 6 “، 7”

بیلت فابریک موجود در بازار ایرالکو میباشد.

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای لطفا با آلومینیوم باقرزاده تماس بگیرید.

شمش آلومینیوم ها نسبت به ورق الومینیوم

شمش قطعه ای از مواد نسبتاً خالص ، معمولاً فلزی است که به شکلی مناسب برای پردازش بیشتر ریخته گری می شود.

1- در صنعت فولاد اولین قدم در بین محصولات ریخته گری نیمه تمام است. برای تولید یک محصول نهایی مفید ، شمشها معمولاً به روش دوم شکل دادن ، مانند کار سرد ، گرم ، برش یا فرز نیاز دارند. مواد غیر فلزی و نیمه هادی تهیه شده به صورت فله نیز ممکن است به عنوان شمش به ویژه هنگامی که با روش های مبتنی بر قالب ریخته می شوند شناخته میشوند.

2- شمش های فلزی گرانبها را می توان به عنوان ارز (با یا بدون پردازش به اشکال دیگر) یا به عنوان ذخیره ارزی ، مانند میله های طلا استفاده کرد.

شمش آلومینیوم A1 که عمدتاً برای صنعت باتری آلیاژی ریخته گری استفاده می شود.

شمش آلیاژ آلومینیوم 2A به طور گسترده ای در صنعت نقاشی / چاپ / رنگرزی / دارویی / لاستیک و غیره استفاده می شود.

3- شمش آلیاژ آلومینیوم به طور گسترده ای در صنایع شیمیایی ، روی و سایر صنایع پوشش آبکاری آلیاژ فلزی استفاده می شود.

شمش آلومینیومی مجدد مهمترین ماده اولیه برای تولید محصولات آلومینیومی است. این ماده فلزی سازگار با محیط زیست است که دارای گرما و هدایت الکتریکی و ویژگی های سبک ، مقاوم در برابر خوردگی ، انعطاف پذیر و بازیافت است که استفاده گسترده آن را در بسیاری از بخش ها مانند ساخت و ساز ، برق ، بسته بندی ، حمل و نقل و محصولات مصرفی روزمره امکان پذیر می کند.

هدف از این تحقیق تولید شمش آلومینیومی استاندارد از قراضه آلومینیومی استفاده میشود.

نتایج آزمایش می تواند به شرح زیر باشد. ضایعات چرخ اتومبیل آلومینیومی مناسب است

با افزودن Si و Cu ، شمش آلومینیومی درجه ADC 10 تولید کنید.

ضایعات بلوک موتور آلومینیوم برای تولید شمش درجه ADC 12 با افزودن Si مناسب است. آلومینیوم

تکه های تابه با افزودن Si و مس مناسب برای تولید درجه شمش ADC 10 مناسب هستند.

نازک ترین ورق الومینیوم

قراضه ها با افزودن Si ، Mg و کاهش منگنز برای تولید شمش AC 4 A مناسب هستند.

آلومینیوم ضایعات سیم الکتریکی با افزودن Si ، درجه ADC 3 با افزودن ، مناسب برای تولید درجه شمش ADC 1 می باشد.

قراضه ها با افزودن منيزيم و كاهش مس ، منگنز براي تهيه درجه ADC 6 مناسب هستند. فویل های آلومینیومی

ضایعات با افزودن Si ، درجه ADC 3 با افزودن Si ، Mg ، درجه مناسب برای تولید درجه شمش ADC 1 مناسب هستند

ADC 6 با افزودن Mg. ، درجه ADC 10 با اضافه کردن Si ، مس ، روی ، درجه ADC 12 با اضافه کردن Si ، مس.

اما ضایعات آلیاژ درب آلومینیوم برای تولید شمش آلومینیوم مناسب نیست.

شمش های خالص 75/99 به بالا موجود در بازار ایرالکو و المهدی،هرمزال میباشد.

ورق آلومینیوم
ورق آلومینیوم
ورق آلومینیوم

بیلت آلومینیوم در برابر ورق الومینیوم

الماس آلومينيوم عنوان یکی از تأمین کنندگان برتر بیلت های آلومینیوم، ما محصولی با کیفیت برتر را تضمين می کنیم که می توانید از آن برای نیازهای اضافی پردازش مانند اکستروژن ، ریخته گری مداوم ، ریخته گری گریز از مرکز ، و شمش یا نورد گرم استفاده کنید. در شرایطی که به ساختارهای دقیق متالورژی نیاز دارید ، ما در آلومینیوم باقرزاده از نیاز مشتریان خود پیشی می گیریم و به آنها امکان می دهیم محصولات نهایی با کالیبر برجسته را تولید کنند.بیلت آلومینیوم

الماس آلومينيوم عنوان یکی از تأمین کنندگان برتر بیلت های آلومینیوم، ما محصولی با کیفیت برتر را تضمين می کنیم که می توانید از آن برای نیازهای اضافی پردازش مانند اکستروژن ، ریخته گری مداوم ، ریخته گری گریز از مرکز ، و شمش یا نورد گرم استفاده کنید. در شرایطی که به ساختارهای دقیق متالورژی نیاز دارید ، ما از نیاز مشتریان خود پیشی می گیریم و به آنها امکان می دهیم محصولات نهایی با کالیبر برجسته را تولید کنند.

خدمات و محصولات آلومینیوم باقرزاده

 • ورق آلومینیوم گالوانیزه
 • ورق آلومینیوم استیل
 • استیل نگیر
 • ورق آلومینیوم سیاه
 • ورق آلومینیوم روغنی
 • الومینیوم جکتینگ
 • کرکره الومینیوم
 • کرکره گام ۵
 • کرکره ۳۲
 • برش الومینیوم
 • الومینیوم ابعادی
 • کویل الومینیوم
 • سایزهای مختلف ورق آلومینیوم
 • ورق آلومینیوم
 • شمش آلومینیوم
 • بیلت الومینیوم
 • شمش A7
 • شمش المهدی
 • شمش ایرالکو
 • شمش سالکو
 • الومینیوم الیاژی
 • ورق آلومینیوم رنگی
 • ابکاری الومینیوم
 • آنادایز الومینیوم
 • الومینیوم پلی کرافت
 • رول ورق الومینیوم

باز شدن راه برای صادرات ورق آلومینیوم ، مس و آلومینیوم

با لغو محدودیتهای صادرات فولاد و کلیک_صادراتی آن ، حالا نوبت آلومینیوم و مس است تا شاهد حذف این مقررات اضافی و برهم زننده فضای کسب و کار باشند! حسب اطلاعات دریافتی، موضوع به تایید صمت رسیده و طی 2 روز آتی ابلاغ میشود.

جهت اطلاع …

کف عرضه مس در بورس کالا هفته ای 4000 تن بوده که تنها 2435 تن یا 60% آن در سال گذشته مشتری داشته (میانگین) و با توجه به برنامه تولید 290 هزار تنی کاتد مس، ایران مازاد عرضه داخلی بیش از 170+ هزار تنی (1.7 میلیارد دلار) داشته که بایستی صادر شود!

کف عرضه آلومینیوم نیز هفته ای حدود 5300 تن بوده که بطور متوسط 86% آن معامله شده و با توجه به برنامه تولید 500 هزار تن آلومینیوم در کشور طی سال جاری، ایران با مازاد عرضه 280+ هزار تنی = 670 میلیون دلار شمش آلومینیوم روبرو است

ورق آلومینیوم