قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

تولید ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت

آلومینیوم پلی کرافت
فهرست مطالب

2 مرحله تولید ورق آلومینیوم پلی کرافت

 1. در مرحله اول آلومینیوم و سایر مواد افزودنی، در کوره ذوب شده و سپس به صورت ورق نازک نورد می شوند. ضخامت ورق آلومینیوم با توجه به کاربرد آن تعیین می شود.
 2. ورق آلومینیوم تولید شده در مرحله قبل، با یک لایه پلی کرافت پوشش داده می شود. این پوشش از نفوذ رطوبت به داخل ورق آلومینیوم و خوردگی آن جلوگیری می کند.

روش های مختلفی برای پوشش پلی کرافت وجود دارد، اما یکی از متداول ترین روش ها، استفاده از دستگاه پیوند حرارتی است. در این روش، ورق آلومینیوم و پلی کرافت در معرض حرارت قرار گرفته و به یکدیگر پیوند می خورند. سپس، ورق آلومینیوم به صورت رول یا شیت بسته بندی شده و آماده عرضه به بازار می شود.

ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت در صنایع مختلف، از جمله صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، ساختمان سازی و صنایع غذایی، کاربرد دارد. این ورق ها به دلیل مقاومت بالایی که در برابر خوردگی و رطوبت دارند، گزینه مناسبی برای عایق کاری تجهیزات و سازه های مختلف هستند، در حقیقت ورق آلومینیوم عایق کاری نیز نامیده می شود. سیم پیچ / ورق آلومینیوم با روکش پلی کرافت عمدتا در مهندسی ضد خوردگی و حفظ حرارت و روشنایی، بازتابنده‌های خورشیدی، نمای بیرونی ساختمان، دکوراسیون داخلی، مبلمان، کابینت، یخچال، فریزر، ، پلاک خودرو استفاده می‌شود. اگر شما با ورق پلی کرافت سر و کار دارید، به پارسیان آلومینیوم مراجعه نمایید. جهت خرید ورق آلومینیوم و اطلاع از قیمت ورق پلی کرافت با شماره ما تماس بگیرید. 02133115500

ورق آلومینیوم پلي كرافت: آلومینیوم پلی کرافت از يك لايه ورق آلومينيوم و يك لايه كاغذ (عایق حرارتی ,رطوبتی )كه به وسيله يك لايه پلي اتيلن به هم متصل شده اند تشكيل ميگردد.

ورق آلومينيوم با پوشش پلي كرافت: جهت عايق كاري در مكان هاي مختلف همچون سايت هاي پتروشيمي و موتور خانه ها و كارخانه هايي كه در دماهاي بالاتر يا پايين تر از دماي محيط كار ميكنند استفاده ميشود. اين شركت (پارسیان آلومینیوم) بهترين قيمت ورق آلومينيوم با پوشش پلي كرافت را ارايه مينمايد.

ورق پلي كرافت آلومينيوم: به سه صورت صاف ، كركره 32 ميل و كركره 5 ميليمتر توليد ميگردد.

قابل ذكر است ضخامت هاي زير بدون در نظر گرفتن ضخامت كرافت ميباشد كه حدود 0.15 ميليمتر بوده ولي به صورت متداول بازار 0.2 ميليمتر عنوان ميشود.

ورق آلومينيوم با پوشش پلي كرافت در آليا‍ژهاي 1050 – 3105 – 3003 قابل ارايه ميباشد.

جهت سفارش برای خرید خرید ورق آلومینیوم تماس حاصل فرمایید .

تلفن :2-02156715210

تلفن :5-02133972293

تلفن :2-02133943870

ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت چیست؟

معرفی مواد عایق فویل آلومینیومی

عایق فویل آلومینیومی بهترین ماده عایق حرارتی در حال حاضر در جهان است. دارای مزایای وزن سبک، رسانایی حرارتی کم، مقاومت در برابر حرارت خوب، مقاومت در برابر فرسودگی، احتراق آسان با سایر بسترها، عدم تولید قطرات و سایر خواص عالی است.

در کاربرد، به طور گسترده ای در سقف ساختمان، دیوار، سقف، کف، درب و پنجره به عنوان مواد عایق استفاده می شود. فویل آلومینیومی که خود رسانای خوبی برای گرما است، به طور مستقیم استفاده می شود که اساساً عایق حرارتی ندارد، اما از دست دادن گرما را تسریع می کند.

معرفی مزایای مواد عایق فویل آلومینیومی:

 • ساده سازی ساختار برای جلوگیری از ضایعات.
 • لایه ضد آب محافظت می شود، از استرس حرارتی، اشعه ماوراء بنفش و سایر عوامل برای از بین بردن لایه ضد آب جلوگیری می کند.
 • مقاومت عالی در برابر رطوبت باعث می شود که عملکرد عایق حرارتی پایداری طولانی مدت و مقاومت فشاری داشته باشد.
 • دوام آن برابر با عمر ساختمان است.
 • مواد عایق آبگریز را می توان با سیم گرمایش الکتریکی یا ابزارهای معمولی برش داد، بنابراین ساخت آن آسان و سریع است.
 • در راستای توسعه فناوری صرفه جویی در انرژی ساختمان.  آلومینیوم یک بازتاب کننده بسیار خوب مادون قرمز است.

ورق آلومینیوم آجدار

آلومینیوم پلی کرافت
آلومینیوم پلی کرافت

ورق برجسته عایق آلومینیوم پلی کرافت

کاربرد:

آلومینیوم پلی کرافت عمدتاً  لوازم خانگی، هوافضا و تشکیلات نظامی استفاده میشود.

مزیت این محصول این است که چسبندگی بسیار بالایی دارد. مقاومت در برابر آب و هوای آن بسیار بالا است، کاغذ کرافت تحت تأثیر تغییرات دما قرار نمی گیرد.

امکانات

 1. راحتی ساخت و ساز ضد خوردگی و ضد رطوبت
 2. انعطاف پذیری خوب و عملکرد ضد رطوبت قوی.
 3. کاغذ کرافت دارای چسبندگی با استحکام بالایی است.
 4. لاینر و استادیوم های درجه یک را می توان با کاغذ کرافت ترکیب کرد.

دو روش برای پوشاندن کاغذ کرافت روی سطح رول آلومینیومی وجود دارد:

 1. اول: کاغذ کرافتی که روی سطح استفاده می شود به صورت چسبنده با چسب است که از مزایای راندمان تولید بالا، تحویل به موقع و هزینه تولید پایین برخوردار است.
 2. دو: کاغذ کرافت و رول آلومینیومی با حرارت دادن به یکدیگر متصل می شوند.

پس از پوشاندن کاغذ کرافت، رول آلومینیومی را می توان برای ساخت رول آلومینیوم برجسته پردازش کرد.

انواع موانع رطوبت روی ورق آلومینیوم

دو نوع مانع رطوبتی برای پوشش فلزی آلومینیومی در سیستم های عایق مکانیکی استفاده می شود. آلومینیوم پلی کرافت و پلی سورلین.

سد رطوبتی نوع پلی کرافت

ورق آلومینیوم پلی کرافت لایه ای از کاغذ کرافت است که به یک لایه نازک از فیلم پلی اتیلن لمینت شده است. پلی کرافت از یک لایه پلی اتیلن با لایه محافظ کاغذ کرافت تشکیل شده است. سد رطوبتی در کارخانه با چسباندن ژاکت توسط لمینیت مداوم به تمام عرض فلز اعمال می شود. روکش آلومینیومی مجهز به پلی کرافت (موار رطوبت) با خاصیت ضد خوردگی و ضد گالوانیکی.

سد رطوبتی نوع پلی سورلین

سد رطوبتی پلی سورلین (PSMB) یک سه لایه ضخیم است که با لمینیت روی ورق آلومینیومی توسط فرآیند گرما و فشار اعمال می شود. کاهش دهنده رطوبت پلی سورلین مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت ایجاد می کند و در هنگام نصب از مقاومت سایشی عالی برخوردار است. پلی سورلین یک راه حل با کارایی بالا است زیرا بدون سوراخ سوزنی است، چند لایه است و سرعت انتقال بخار آب بسیار پایین و جذب آب بسیار پایینی دارد. علاوه بر این، سخت، مقاوم در برابر خط و خش و خوردگی بادوام است.

آلومینیوم پلی کرافت
آلومینیوم پلی کرافت

پلی کرافت:

آلومینیوم پلی کرافت لایه ای از کاغذ کرافت است که به لایه نازکی از فیلم پلی اتیلن لمینت شده است که در یک فرآیند لمینیت روی فلز اعمال می شود. این یک پیشرفت از سیستم رنگ است زیرا 1.5 میل (37.5 میکرومتر) ضخامت دارد و از لایه پلی اتیلن استفاده می کند که برای مقاومت در برابر رطوبت خوب است. با این حال، کاغذ کرافت مقاومت ضعیفی در برابر آب از خود نشان می دهد و می تواند به راحتی در اثر سوء استفاده مکانیکی آسیب ببیند. خواص پلی کرافت در مدت زمان کوتاهی به طور قابل توجهی بدتر می شود. پلی کرافت رشد آتش را افزایش می دهد، بنابراین در مناطقی که خطر آتش سوزی بالا وجود دارد استفاده نمی شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر و سفارش و خرید ورق با پوشش پلی کرافت با کارشناسان ما در پارسیان آلومینیوم از طریق شماره 02133115500 در تماس باشید.

سوالات متداول

ویژگی‌های ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت چیست؟

راحتی ساخت و ساز ضد خوردگی و ضد رطوبت، انعطاف پذیری خوب و عملکرد ضد رطوبت قوی

دلیل استفاده از ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت چیست؟

آلومینیوم فلزی غیر شکننده است، بنابراین در حین یا پس از نصب شکسته یا ترک نمی‌خورد. همچنین تقریباً در هر نوع محیطی حتی در محیط‌های صنعتی بسیار خورنده مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی دارد.

نحوه سفارش ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت به چه صورت است؟

شما به ۲ روش متفاوت میتوانید ورق آلومینیوم را از مجموعه پارسیان آلومینیوم خریداری کنید: سفارش آنلاین مراجعه حضوری به فروشگاه های ما به آدرس فروشگاه شعبه بازار:تهران ،خیابان پامنار ، ،شماره ۱۹۷/۲ فروشگاه شعبه غرب:اتوبان آزادگان بعد از ورودی احمدآباد مستوفی نبش گلستان۷

5/5 - (1 امتیاز)

برای اطلاع از قیمت روز آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

همه روزه پاسخگوی شما هستیم

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

8 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  قیمت ورق آلومینیوم با پوشش پلی کرافت چقدر هست؟

  1. سلام امیرارسلان عزیز
   با توجه به نوسانات قیمت آلومینیوم در بازار قیمت های روز باهم متفاوت می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت ورق آلومینیوم با کارشناسان ما در پارسیان آلومینیوم تماس بگیرید.

 2. سلام
  ورق های آلومینیوم با پوشش پلی کرافت مجموعه شما تولید کدام کارخانه است؟

  1. سلام وحید عزیز
   ورق‌های آلومینیوم مجموعه ما تولید کارخانه ‌های المهدی،ایرالکو،سالکو است.

  1. سلام بهداد عزیز
   بله امکان خرید عمده ورق آلومینیوم در مجموعه پارسیان آلومینیوم وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیش تر با کارشناسان ما در پارسیان آلومینیوم در تماس باشید.

 3. سلام وقت بخیر ارسال ورق آلومینیوم به شهرستان هم دارید؟

  1. سلام فرهاد جان، بله پارسیان آلومینیوم ارسال تمامی ورق های آلومینیوم به سراسر ایران را انجام میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

قیمت-ورق-آلومینیوم-2-میل

قیمت ورق آلومینیوم 2 میل

ورق های آلومینیوم دارای انواع مختلفی می باشند، که هر کدام کاربرد های خاص خود را دارند. ورق آلومینیوم 2

ورق آلومینیوم 5086

ورق آلومینیوم Aluminum sheet  نوعی مقطع آلومینیومی طویل و استوانه ای شکل، برای محکم کردن بتن می باشد که به