قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

آلومینیوم در صنعت ساختمانی

آلومینیوم در صنعت ساختمان سازی

امروزه آلومینیوم در صنعت ساختمان سازی از جایگاه ویژه ای برخوردار است، همان طور که در مقاله های قبلی بیان کردیم فلز آلومینیوم از خواص بسیار زیادی برخوردار می باشد.

همین خواص استفاده آن را در صنایع گوناگون بیشتر کرده است، که بیشترین کاربرد آلومینیوم در صنعت ساختمان سازی و خودرو سازی می باشد، این فلز به دلیل استحکام بالا و وزن سبکی که دارد به صورت لوازم مختلفی ساخته و در قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود.

با توجه به اینکه آلومینیوم فلزی سبک می باشد لازم نیست که در ساختمان از مصالح ساختمانی زیادی برای نگهداری سقف استفاده کرد و این موضوع هزینه های صرف شده در یک ساختمان را به شدت کاهش میدهد و همچنین استفاده از این فلز ساختمان را در برابر زلزله مقاوم تر میکند و در هنگام اتش سوزی به دلیل مقاومت بالای آلومینیوم برابر گرما و آتش ضرر کمتری به ساختمان وارد میشود.

کاربرد های مختلف آلومینیوم در صنعت ساختمان سازی

1- استفاده از درب و پنجره های آلومینیومی، این درب و پنجره ها از گذشته در ساختمان ها بکار گرفته میشدند، اما با پیشرفت تکنولوژی سیستم درب و پنجره های آلومینیومی نیز پیشرفت کرده و مجهز به ویژگیهای مثبتی از جمله: جلوگیری از انتقال حرارت از محیطی به محیط دیگر، به این صورت که حرارت با برخورد به جداره بیرونی شکسته میشود و به داخل راه پیدا نمیکند و این پنجره ها به اسن ترمال بریک معرفی شده اند، همچنین به دلیل مقاومت بالا تحمل وزن های زیاد را دارند و به راحتی میتوان شیشه های بزرگ و سنگین را روی این درب و پنجره ها نصب کرد.

2- داشتن ظاهر زیبا در ساختمان یکی از مهم ترین مواردیست که همیشه مد نظر معماران و ساختمان سازان بوده است که امروزه با تولیدات متنوع در طرح و رنگ ورق آلومینیوم توانسته اند این نیاز را برآورده کنند و به نماهای بسیار زیبا و مدرنی در این زمینه برسند، علاوه بر زیبایی با بکارگیری آلومینیوم در نمای ساختمان ها میتوانند آن را در برابر زلزله و آتش سوزی مقاوم کنند.

3- استفاده از سقف کاذب آلومینیومی که از مزایای آن میتوان به قابلیت نصب سریع، ظاهری زیبا و آراسته، دسترسی به تجهیزات پشت سقف و … اشاره کرد.

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی و اطلاع از قیمت روز پلیت آلومینیوم با کارشناسان پارسیان آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت روز آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

همه روزه پاسخگوی شما هستیم

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

خرید ورق آلومینیوم

خرید ورق آلومینیوم

ورق آلومینیومی چیست؟ ورق های آلومینیوم در بسیاری از صنایع مختلف برای خم شدن، مهر و موم، برش و قالب

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک فوق العاده انعطاف پذیر، مقاوم در برابر زنگ زدگی و فوق العاده سبک، ورق آلومینیوم نازک  ما

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم : تولید الومینویم و انواع ورق های آلومینیومی از جمله ورق آلومینیوم، کویل آلومینیوم و …

قیمت آلومینیوم خشک

قیمت آلومینیوم خشک

قیمت آلومینیوم خشک آیا شما هم جزء افرادی هستید که می‌خواهید قیمت آلومینیوم خشک را بدانید؟ فلزاتی که با نام