قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

همه چیز راجع به رول آلومینیوم

یکی ازانواع آلومینیوم رول الومینیوم هست، درواقع آلومینیوم یکی از کاربردی‌ترین آلیاژها در صنایع مختلف است که به منظور حمل و نقل آسان و جلوگیری از  آسیب‌های ناشی از فشار و حمل و نقل آن را به صورت رول‌های الومینیومی مورد استفاده قرار می‌دهند. در این مقاله کوتاه به بیان نکات مهمی در خصوص رول آلومینیوم می‌پردازیم.

رول آلومینیوم چیست و چه کاربردی دارد

در واقع همان فلز آلومینیوم است که به شکل سبک و رول شده درآورده می‌شود و در دارای کاربردهای بسیاری در صنایع مختلف است. این ورق‌ها برای رول شدن با ضخامت بسیار کمی تولید می‌شوند که معمولا ضخامت آنها به 2 میلی‌متر می‌رسد. به همین دلیل است که از خاصیت شکل پذیری بالایی برخوردار است و از آن معمولا به عنوان یک لایه حفاظتی در صنایع مختلف تولیدی استفاده می‌شود. به ورق‌های رول شده آلمینیومی، کویل آلومینیوم نیز گفته می‌شود.

اگر نمیدانید ورق آلومینیوم چیست این مقاله را مطالعه کنید.

ورق های رول شده آلومینیومی در ساخت و ساز ساختمانی نیز کاربرد بسیاری دارند. همچنین در صنایع و لوازم خانگی نیز از ورق آلومینیوم استفاده می شود. قیمت مناسب و حمل و نقل و کاربری آسان سبب می‌شود که رول‌های آلومینیومی در صنایع بسته‌بندی مورد توجه باشند.

از ورق های آلومینیومی در عایق کاری، تولید کابل، صنایع حمل و نقل و صنایع نظامی نیز استفاده می‌شود. همچنین این رولها کاربردهایی نیز در صنایع دکوراسیون و داروسازی دارا هستند.

ورق‌های آلومینیمی هدایت حرارتی بالایی دارند و بنابراین از آنها در تولید مبدل‌های حرارتی نیز استفاده می‌شود و یا در بخارسازها، لوازم آشپزخانه و وسایل گرماساز برقی، کاربرد دارند. صنایع هوافضا، ساخت بدنه هواپیماها، تولید مخزن سوخت برای فضاپیماها و… از دیگر موارد کاربرد ورق‌های آلومینیومی محسوب می‌شوند.

"<yoastmark

ویژگی‌های بهترین نوع رول الومینیوم

از آنجایی که ورق‌های رول شده آلومینیوم در واقع همان فلز آلومینیوم هستند که با ضخامت بسیار کم تولید میشوند تمام خواص و ویژگی های فلز آلومینیم را دارا است. از جمله ویژگی های رول الومینیوم می توان به مواردی از جمله سبکی وزن، قیمت مناسب، شکل پذیری بالا و ظاهر تمیز و زیبا و آسانی حمل و نقل آن اشاره کرد. ضمن این که رول آلمینیوم مقاومت بالایی در برابر آسیب های فیزیکی، زنگ زدگی و اکسیداسیون دارد.

این رول ها عموما در دو نوع بی رنگ و رنگی در بازار یافت می‌شود و همچنین ضخامت رول‌های آلومینیوم متفاوت است. کاربر می تواند رول آلومینیم را در ابعاد طولی دلخواه خریداری کند. از این ورق‌ها می‌توان برای تولید انواع ورق‌های آلومینیوم فرم دار از جمله ذوزنقه، سینوسی و شادولاین یا ورق‌های آلومینیومی طرح دار نیز استفاده کرد.

بهترین رول ورق آلومینیوم، ظاهر بسیار تمیز و زیبایی دارد و سطح آن به‌ طور کامل براق است و یکنواختی و یکدستی آن نیز قابل‌ توجه است. این محصول فلزی، وزن بسیار کمی دارد و با قیمت مناسب نیز در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. این محصولات، در برابر زنگ‌زدگی و یا اکسید شدن نیز مقاومت قابل‌ توجهی از خود نشان می‌دهند.

از دیگر خصوصیات رول های آلومینیوم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– انعطاف پذیری خوب در مقابل خم شدن و شکل پذیری مناسب

– ظاهری تمیز، زیبا، دارای سطح براق و یک‌دست

– مقاومت بالا در مقابل خوردگی، زنگ‌زدگی و اکسیداسیون

– وزن کم و قیمت مناسب

– قابلیت رنگ پذیری یک‌دست و بدون زدگی

"<yoastmark

قیمت خرید رول الومینیوم

قیمت رول الومینیوم بستگی به فاکتورهای بسیاری دارد که از آن میان می توان به فرم ورق ها، طول رول آلومینیومی، عرض آن، ضخامت ورق آلومینیومی و رنگ آن اشاره کرد. از موارد دیگری که در قیمت رول آلمینیومی تأثیرگذار است باید به برند تولید کننده و خرید عمده یا خرده آن توجه داشت.

کیفیت بالای محصول، نوع رول الومینیوم، ضخامت و وزن آن بیشترین تاثیر را در قیمت محصول دارند. هرچه ضخامت محصول بیشتر باشد در نتیجه وزن آن بیشتر بوده و قیمت بالاتری نیز دارد. آلومینیوم‌های رنگی در مقابل انواع ساده از قیمت بالاتری برخوردار هستند و هرچه رنگ کمیاب‌تری را انتخاب کنید ناگزیر به پرداخت مبلغ بیشتری هستید.

ابعاد رول  آلومینیومی نیز در قیمت آن تاثیر مستقیم دارند و هرچه ابعاد بزرگتری را انتخاب کنید بهای بیشتری نیز باید پرداخت کنید. خرید عمده رول آلومینیومی قیمت کمتری نسبت به خرید محدود آن خواهد داشت.

خرید رول آلمینیوم از آلومینیوم باقرزاده

برای دریافت مشاوره و خرید انواع ورق‌های آلومینیوم و گالوانیزه می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت پارسیان آلومینیوم و نمایندگی آن در واحد فروش آلومینیوم باقرزاده تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت روز آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

همه روزه پاسخگوی شما هستیم

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

ورق آلومینیوم عایق حرارتی

ورق آلومینیوم عایق حرارتی

  ورق آلومینیوم عایق حرارتی عملکرد سطحی خوب، ضد باران، مقاومت در برابر ضربه و رنگ های ظاهری متنوع دارد.

خرید ورق آلومینیوم

خرید ورق آلومینیوم

ورق آلومینیومی چیست؟ ورق های آلومینیوم در بسیاری از صنایع مختلف برای خم شدن، مهر و موم، برش و قالب

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک فوق العاده انعطاف پذیر، مقاوم در برابر زنگ زدگی و فوق العاده سبک، ورق آلومینیوم نازک  ما

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم : تولید الومینویم و انواع ورق های آلومینیومی از جمله ورق آلومینیوم، کویل آلومینیوم و …