قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

ورق الومینیوم امباس

ورق الومینیوم امباس

 

 هنگامی که به دنبال ورق آلومینیوم تزئینی برای پروژه بعدی خود هستید، پارسیان آلومینیوم یک گزینه جذاب و منحصر به فرد در قالب ورق الومینیوم امباس برجسته گچبری برای شما دارد.

این ورق های فلزی برجسته به همان اندازه در کاربردهای عملی مانند یخچال و بازتابنده گرمای خورشیدی مفید هستند، همانطور که به عنوان تزئینی برای ظاهر ناهموار و صنعتی برای گاراژ یا فضای دیگر استفاده می شوند. ورق های آلومینیومی برجسته گچبری یک ورق آلومینیومی نازک (0.024 اینچ) با کاربردها و کاربردهای بسیار متنوع است.

ورق الومینیوم امباس: کاربردهای فراوان

مشتریان پارسیان آلومینیوم اغلب از ورق های آلومینیومی برجسته ما با گچ برای پوشش دیوارها و به عنوان ورق فلزی برجسته برای تریلرها، ماشین های RV، اتاق های رختکن، سرویس های بهداشتی عمومی، فرودگاه ها، بیمارستان ها و آشپزخانه های تجاری استفاده می کنند.

ورق آلومینیومی برجسته ما با گچ کاری سطحی سفید رنگ یا سطح نقره ای (پایه آسیاب) را فراهم می کند که به راحتی تمیز می شود. هر دو طرف قابل استفاده است و الگوی یکسان به نظر می رسد. سمت سفید رنگ شده دارای عیوب جزئی اما ثابت است اما دارای روکش PVC است. ورق آلومینیوم برجسته گچ بری یک ورقه ورقه ای عالی با تعمیر و نگهداری کم است.

ورق آلومینیوم امباس
ورق الومینیوم امباس

ورق های آلومینیومی برجسته گچبری از پارسیان آلومینیوم مزایای زیادی نسبت به سایر انواع گزینه های تزئینی دارد. نه تنها جذاب هستند و به فضای شما جلوه ای منحصربفرد می دهند. از لحاظ نصب و تمیز کردن هم ساده است.

ورق آلومینیوم چیست؟

ورق های تزئینی

پارسیان آلومینیوم طیف گسترده ای از ورق های آلومینیومی تزئینی را برای تقریباً هر نوع پروژه ای فراهم می کند. ما این قابلیت را داریم که پانل های تزئینی ورق آلومینیومی را در هر اندازه و برشی که نیاز دارید در اختیار شما قرار دهیم، بنابراین مطمئن باشید که می توانیم نیازهای پروژه شما را برآورده کنیم.

ورق آلومینیوم امباس
ورق الومینیوم امباس

پارسیان آلومینیوم به عنوان یکی از پیشروان در محصولات تزئینی ورق فلزی، این توانایی را دارد که به شما کمک کند پروژه بعدی خود را با ورق الومینیوم امباس تکمیل کنید.

که فضای شما را عالی نگه می دارد و سطحی با تعمیر و نگهداری کم را برای شما فراهم می کند که محافظت نهایی را به شما ارائه می دهد.  

ورق آلومینیوم امباس
ورق الومینیوم امباس

پارسیان آلومینیوم بهترین ورق های برجسته فلزی را با قیمت های عالی در اختیار شما قرار میدهد.

در صورت هرگونه سوال با ما تماس بگیرید، ما هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد تا ظاهری که می خواهید و محافظتی که نیاز دارید به شما ارائه دهیم.

برای اطلاع از قیمت روز آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

همه روزه پاسخگوی شما هستیم

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

ورق آلومینیوم عایق حرارتی

ورق آلومینیوم عایق حرارتی

  ورق آلومینیوم عایق حرارتی عملکرد سطحی خوب، ضد باران، مقاومت در برابر ضربه و رنگ های ظاهری متنوع دارد.

خرید ورق آلومینیوم

خرید ورق آلومینیوم

ورق آلومینیومی چیست؟ ورق های آلومینیوم در بسیاری از صنایع مختلف برای خم شدن، مهر و موم، برش و قالب

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک فوق العاده انعطاف پذیر، مقاوم در برابر زنگ زدگی و فوق العاده سبک، ورق آلومینیوم نازک  ما

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم : تولید الومینویم و انواع ورق های آلومینیومی از جمله ورق آلومینیوم، کویل آلومینیوم و …