قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

رفع ترکیدگی لوله با دستگاه

فهرست مطالب

لوله کشی آب یکی از مهم ترین تجهیزاتی می باشد که در ساختمان ها انجام می شود همان طور که می دانید لوله کشی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در صورتی که اگر در لوله کشی ساختمان خللی ایجاد شود سبب سلب آرامش و آسایش ساکنین می شود. امروزه یکی از معظاتی که بسیاری از افراد ( مخصوصا ساکنین ساختمان های تهران ) با آن درگیر هستند نشتی و ترکیدگی لوله می باشد در این موارد قبل از هرکاری باید تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام شود که این کار بسیار تخصصی می باشد و نیازمند متخصصان این حوزه می باشد.

توجه: یکی از مهم ترین عواملی که سبب نشتی و ترکیدگی لوله می شود پوسیدگی و فرسایشی شدن لوله آب می باشد.

عواملی که سبب ترکیدگی لوله می شود!

ترکیدگی لوله به دلایل مختلفی رخ می دهد که یکی از مهم ترین این عوامل پوسیدگی و فرسایش لوله ها می باشد البته عوامل دیگری نیز وجود دارد که سبب ترکیدگی لوله می شود که برخی از این عوامل به شرح زیر می باشد:

1- یکی از عواملی که سبب شکستن و ترکیدگی لوله می شود ضربه وارد کردن به لوله است در صورتی که این ضربه سخت و شدید باشد مشکلاتی بسیاری را برای شما ایجاد خواهد کرد.
2- لوله کشی درست و دقیق در ساختمان ها، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد در صورتی که لوله کشی در مسیرهای اشتباه و پرخطر انجام شود می تواند مشکلات بسیاری را به وجود آورد.
3- یخ زدگی و منجمد شدن لوله ها سبب ترکیدگی لوله می شود که یخ زدگی بیشتر در فصل زمستان رخ می دهد.
4- زمانی که لوله های منزلتان دچار مشکل شد هیچ اقدامی انجام ندهید بلافاصله با متخصصان تشخیص ترکیدگی لوله تماس بگیرید زیرا اگر بخواهید خودسرانه عمل کنید امکان دارد از ابزارهای نامناسبی استفاده کنید و خرابی و تلفات را بیشتر کنید.
5- مستهلک شدن لوله ها با توجه به عمر مفیدی که آن ها دارند.

چه زمانی لوله آب دچار نشتی می شود؟

نشتی لوله آب به دلایل مختلفی می تواند رخ دهد و یکی از مهم ترین عوامل فرسودگی و پوسیدگی لوله ها می باشد. در ساختمان ها قدیمی که از لوله های فلزی استفاده می شد درصد نشتی لوله آب بالا بود و این امر به دلیل زنگ زدگی و پوسیدگی لوله های فلزی بود با گذشت زمان با توجه به این نوع مشکلات، در لوله کشی ساختمان ها از لوله های پلاستیکی استفاده شد.

علاوه برجنس لوله، نحوه لوله کشی نیز در نشتی و ترکیدگی لوله ها تاثیر دارد مثلا اگر عمق خواباندن لوله ها به درستی و طبق استاندارد انجام نشود سبب ترکیدگی لوله می شود و یا اگر حجم و جنس مصالح به درستی انتخاب نشده باشد امکان نشتی و ترکیدگی لوله وجود خواهد داشت حتی اگر ضربه کوچکی به لوله وارد شده باشد.

جهت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه شمال تهران ، رفع نم شمال تهران ، تعمیرات ساختمان شمال تهران با شماره 22618726 تماس حاصل فرمایید.

علائم نشتی لوله

در بسیاری از موارد که ساختمان دچار ترکیدگی و نشتی لوله می شود افراد تشخیص نمی دهند و سبب می شود مشکلات بزرگتری برای ساختمان رخ دهد به همین دلیل ما در این بخش برخی از علائم نشتی و ترکیدگی لوله را برای شما نام می بریم در صورتی که با هر یک از این موارد برخورد کردید قبل از هر اقدامی با متخصصان تشخیص ترکیدگی لوله تماس حاصل فرمایید.

برخی از علائم نشتی لوله به شرح زیر می باشد:

1- یکی از مواردی که نشان از نشتی لوله ها می دهد افزایش قیمت قبض ها می باشد اگر به یک باره قیمت قبض های شما بسیار افزایش یابد می تواند نشان از نشتی لوله ها باشد.
2- یکی از موارد دیگر که از علائم نشتی لوله ها می باشد وجود قارچ و کپک بر روی دیوارها است این مورد زمانی اتفاق می افتد که لوله کشی ساختمان به صورت توکار باشد و در صورتی که نشتی رخ دهد آب به داخل دیوارهای ساختمان نفوذ پیدا می کند و سبب ایجاد قارچ و کپک، نم و رطوبت، شکم زدگی دیوارها، سقف و یا کف زمین می شود.
3- افت ناگهانی فشار آب از علائم دیگر نشتی لوله ها می باشد.
4- نشتی لوله می تواند به سقف طبقه پایین و یا دیوار واحد کناری نیز آسیب برساند.
5- نوسانات دمایی

هنگام مواجه با هریک از این موارد ذکر شده حتما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

شمال تهران : 22618726
غرب تهران : 88538317
شرق تهران : 77592150
جنوب تهران : 77592150

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله در گذشته بسیار سخته بوده است به طوری که گاهی افراد مجبور می شدند چند نقطه از کف زمین را بکنند تا بررسی کنند که برای لوله چه اتفاقی افتاده است ولی امروزه وجود دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله کار را بسیار راحت کرده است.

با استفاده از این دستگاه ها به راحتی می توان محل نشتی و ترکیدگی لوله ها را تشخیص داد و دیگر نیازی به کندن دیوار و یا زمین نمی باشد.

بهتر است بدانید که این نوع دستگاه ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کاربرد ویژه ای دارند. در ادامه انواع دستگاه ها را نام برده و شرح خواهیم داد.

انواع دستگاه های تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله

[pullquote] برای تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله با شماره ۰۹۱۰۱۶۳۴۲۵۲ تماس حاصل فرمایید.[/pullquote]

دستگاه صوتی

دستگاه صوتی یکی از انواع دستگاه های تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله می باشد که همان طور که از نامش پیداشت از طریق صدای آب نشتی را تشخیص می دهد زیرا زمانی که لوله دچار نشتی و یا ترکیدگی می شود جریان آب صدای متفاوت تری از حالت معمول را به خود می گیرد. این دستگاه فقط تا عمق 40 متری را می تواند تشخیص دهد نه بیشتر.

دستگاه مادون قرمز

تشخیص نشتی با این دستگاه به صورت دریافت امواج مادون قرمز از طریق گیرنده و فرستنده می باشد از این نوع دستگاه می توان برای تشخیص نشتی در اعماق زمین نیز استفاده کرد.


برای تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله، نیاز به تخریب دارد؟

خیر اصلا. با توجه به اینکه ما از دستگاه های تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله استفاده می کنیم نیازی به تخریب نخواهیم داشت.

آیا شما تضمین می کنید که با استفاده از این دستگاه ها نشتی و ترکیدگی تشخیص داده شود؟

بله. ما 100% تضمین می کنیم که با این دستگاه مشکل نشتی و ترکیدگی تشخیص داده می شود جای هیچ گونه نگرانی نیست.

قیمت تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله با دستگاه چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت دقیق می توانید با شماره ۰۹۱۰۱۶۳۴۲۵۲ تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس برای شمال تهران : 22618726
شماره تماس برای غرب تهران : 88538317
شماره تماس برای شرق تهران : 77592150
شماره تماس برای جنوب تهران : 77592150

برای اطلاع از قیمت روز آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

همه روزه پاسخگوی شما هستیم

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لوله کشی ساختمان

انجام لوله کشی ساختمان ها، تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله ها و تعمیر آن

رفع نم حمام با دستگاه

رفع مشکل نم زدگی. نم زدگی به دلایل مختلفی همچون رطوبت وسیله های آبی، شکستن لوله ها و … رخ می دهد که رفع نکردن آن می تواند بسیار مشکل ساز باشد.