قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

ورق آلومینیوم تزئینی

ورق آلومینیوم تزئینی

ورق آلومینیوم تزئینی

در این مقاله میخواهیم درباره مزایای ورق آلومینیوم تزئینی بیشتر بپردازیم، یکی از آیتم‌های بسیار مهم و تأثیرگذار در پیشبرد پروژه‌های عمرانی استفاده از متریال‌های باکیفیت و حرفه‌ای برای استفاده در زیرساخت‌ها و حتی جداره‌ها است.

ورق آلومینیوم تزئینی یکی از بهترین و پرکاربردترین نمونه‌ها برای به‌کارگیری فلزات در پوشش کف و دیواره بوده که امروزه طرف‌داران زیادی نیز پیدا کرده است.

آلومینیوم و کاربرد آن در ساختمان‌سازی

با مقایسه‌ای که میان فلزات مختلف صورت‌گرفته، همه افراد به این نتیجه رسیده‌اند که بهترین فلز برای استفاده در ابعاد صنعتی و حوزه ساختمان آلومینیوم است.

آلومینیوم چگالی بسیار کمی دارد پس استفاده از آن در قالب ورق‌های نمای ساختمان بسیار مناسب و ایده‌آل به نظر می‌رسد.

این فلز در مقایسه با سایر فلزات در مدت‌زمان طولانی‌تری اکسید می‌شود پس حتی برای پوشش کف در جاهایی که مدام در حال شست‌وشو هستند هم قابل‌استفاده است.

معمولاً ورق آلومینیوم تزئینی را به ‌صورت‌های مختلفی طراحی و تولید می‌کنند تا هر کس با هر سلیقه‌ای بتواند نمونه موردعلاقه خود را خریداری کرده و استفاده کند.

ورق‌های آلومینیومی که برای تزئین دیوار استفاده می‌شوند در حالت‌های سوراخ‌دار، شبکه‌ای، طرح‌های تزئینی و فانتزی و حتی مدل‌های مدنظر شما قابل طراحی هستند. مورد مهمی که باید درمورد خواص آلومینیوم و طراحی‌ها بدانید این است که این فلز به علت انعطاف بسیار زیادی که دارد می‌تواند به‌عنوان پوشش ستون و پایه نیز به کار برده شود.

ورق آلومینیوم تزئینی
ورق آلومینیوم تزئینی

موارد تأثیرگذار بر قیمت ورق آلومینیوم تزئینی

شاید شما دوست داشته باشید که برای پروژه خود در ابعاد گسترده‌ای از ورق آلومینیوم با طرح خاص استفاده کنید. در این شرایط ممکن است بحث هزینه تمام شده برای شما بسیار مهم و اساسی باشد. بیایید باهم تعدادی از مهم‌ترین موارد مؤثر بر قیمت ورق آلومینیوم تزئینی را بررسی کنیم.

اولین مورد نوع طرحی است که انتخاب می‌کنید، اگر طرح ساده باشد هزینه آن پایین بوده و اگر طرح پیچیده‌ای باشد به‌تبع هزینه آن نیز بالا می‌رود.
درصورتی‌که شما هیچ‌کدام از طرح‌ها را قبول نکنید و بخواهید برایتان طرح اختصاصی تولید شود باز هم باید مقدار بالاتری پرداخت کنید.

ضخامت فلز به‌کاررفته در ورق‌ها می‌تواند روی قیمت شما تأثیر زیادی داشته باشد. درصورتی‌که بخواهید ورق را به‌صورت رنگ شده تحویل بگیرید باتوجه‌به نوع رنگ و مساحتی که رنگ شده لازم است که مبلغی را پرداخت کنید.
آخرین موضوعی که درمورد هزینه خرید ورق آلومینیوم تزئینی باید بدانید نیز این است که باتوجه‌به نوع بسته‌بندی که شما برای محصولات خود سفارش می‌دهید هزینه‌های متغیری باید پرداخت کنید. این بسته‌بندی می‌تواند تنها پلاستیکی باشد یا در قالب پالت‌های چوبی انجام شود. انتخاب نوع بسته‌بندی بر عهده خود شماست و باتوجه‌به حساسیت پروژه و مسافتی که باید طی شود می‌توانید تعیین کنید.

کلام آخر

ما در این مقاله برای شما مهم‌ترین نکات درمورد ورق آلومینیوم تزئینی را توضیح دادیم. این ورق برای جداره ساختمان، کف محیط و دیواره‌های داخلی می‌تواند به کار برده شود. شما می‌توانید ورق موردنظر خود را در طرح‌های گوناگون، ضخامت‌های مختلف و در رنگ‌بندی دلخواه سفارش دهید و با بسته‌بندی موردنظر خود تحویل بگیرید.

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

آلومینیوم خشک چیست

آلومینیوم خشک چیست؟

قبل از اینکه به جواب سوال آلومینیوم خشک چیست، برسیم بهتر است تعریفی از فلز آلومینیوم داشته باشیم. آلومینیوم یک

ورق آلومینیوم آجدار

ورق آلومینیوم آجدار

یکی دیگر از انواع ورق آلومینیومی ورق آلومینیوم آجدار است که درباره آن توضیح میدهیم، ورق آلومینیوم آجدار در دسته

ورق الومینیوم امباس

ورق الومینیوم امباس

   هنگامی که به دنبال ورق آلومینیوم تزئینی برای پروژه بعدی خود هستید، پارسیان آلومینیوم یک گزینه جذاب و منحصر