قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

ویژگی های ورق آلومینیوم

ویژگی های ورق آلومینیوم

از ویژگی های مهم ورق آلومینیوم این است که به راحتی شکل پذیر هستند که حتی با ابزارهای ساده میتوانند خم شوند در عین حال میتوانند بسیار مقاوم نیز باشند، بسیار سبک نیز می باشند و کاربردهای مهمی در صنایع مختلف دارند. ورق های آلومینیوم از محصولاتی می باشند که به صورت های برگه های نازک در آمده اند این نوع ورق ها در ابعاد و ضخامت های مختلفی تولید می شوند ولی درحالت کلی گفته می شود که معمولا ضخامت این ورق ها از ۰٫۲ میلی متر کمتر است این نوع ورق ها در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از محصولات محبوب و پرطرفدار هستند ما در این مقاله قصد داریم ویژگی های ورق آلومینیوم را برای شما شرح دهیم با ما همراه باشید.

ویژگی های ورق آلومینیوم

1- این نوع ورق ها را می توان به طور مداوم بازیافت کرد و بهتر است بدانید که در طی این فرآیند مداوم بازیافت ورق ها خواص خود را از دست نمی دهند بازیافت ورق ها و صفحات آلومینیوم 90 درصد انرژی را ذخیره می کنند.

2- دارای بالاترین استاندارد کارایی در زرهی کردن

3- اندازه ورق آلومینیوم: ضخامت ورق های آلومینیوم به گونه ای می باشد که از ۰.۰۰۸ اینچ تا کمتر از ۰.۲۵ اینچ در نظر گرفته می شود گفته می شود ورق آلومینیومی که ضخامتش کمتر از ۰۰۸ اینچ باشد در حقیقت نازک تر از فویل است و در صورتی که ورق آلومینیوم ضخامتش بیشتر از ۰.۲۵ اینچ باشد ضخیم تر از صفحه آلومینیوم می باشد.

4- بهتر است بدانید که برخی از آلیاژهای آلومینیوم در دمایی که بسیار سرد می باشد مقاومت می کنند.

با توجه به ویژگی هاییی که ذکر کردیم متوجه شده اید که این نوع از ورق ها بسیار کاربردی هستند از این نوع ورق ها حتی می توان به عنوان پلاستیک برای پیچیدن به دور انواع مختلف وسایل ها و یا مواد غذایی استفاده کرد شما برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت ورق آلومینیوم، خرید ورق آلومینیوم و یا فروش ورق آلومینیوم می توانید با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

ورق آلومینیوم تزئینی

ورق آلومینیوم تزئینی

ورق آلومینیوم تزئینی در این مقاله میخواهیم درباره مزایای ورق آلومینیوم تزئینی بیشتر بپردازیم، یکی از آیتم‌های بسیار مهم و

آلومینیوم خشک چیست

آلومینیوم خشک چیست؟

قبل از اینکه به جواب سوال آلومینیوم خشک چیست، برسیم بهتر است تعریفی از فلز آلومینیوم داشته باشیم. آلومینیوم یک

ورق آلومینیوم آجدار

ورق آلومینیوم آجدار

یکی دیگر از انواع ورق آلومینیومی ورق آلومینیوم آجدار است که درباره آن توضیح میدهیم، ورق آلومینیوم آجدار در دسته