قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

تفاوت نرده آلومینیوم و نرده استیل

تفاوت نرده آلومینیوم و نرده استیل

نرده ها آلومینیومی یکی از پرکاربرد ترین محصول در پله منازل و آپارتمان است. امروزه استفاده از نرده استیل و آلومینیوم در انواع مختلف از جمله ورق آلومینیوم، میلگرد آلومینوم و … بسیار بیشتر از دیگر فلزات شده است.

اگر به دلایل مختلف داخل خانه و یا حیاط خود قرار است از نرده استفاده کنید بهتر است از نرده های استیل یا آلومینیوم استفاده کنید، با جایگزین کردن نرده های استیل و آلومینیوم به مشکلات نرده های آهنی و چوبی پایان دهید و از رنگ کردن سالانه آن ها ، خطراتی که برای کودکان و سالمندان دارند و … راحت شوید.

نرده های استیل و آلومینیوم مزایای زیادی دارند و برای اینکه تشخیص دهید کدام یک از آن ها برای شما مناسب تر می باشد پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید، ما در اینجا میخواهیم مزایای هرکدام از این جنس نرده ها را به طور مجزا توضیح دهیم.

مزایای نرده استیل و نرده آلومینیوم چیست؟

نرده های استیل ضد خش می باشند، زنگ نمیزنند، نسبت به حرارت مقاومت بالایی دارند، در برابر اشعه خورشید و محیط های اسیدی مقاوم می باشند، سطح صیقلی و صاف آن به راحتی تمیز میشود و برق میزند و امروزه به عنوان یک کالای لوکس در همه جا مورد استفاده قرار میگیرد.

نرده های آلومینیوم در انواع مدل ها ساخته میشود و خاصیت انعطاف پذیری بالایی دارد، قابلیت نصب آن ها بسیار آسان تر می باشد و وزن سبکی دارند، دارای استحکام بالایی می باشد ، زنگ نمیزند و تغییر شکل نمیدهد و با محیط زیست بسیار سازگار می باشد، زیرا به راحتی بازیافت می شود.

از تفاوت های این دو میتوان به مقاومت در برابر خوردگی که در استیل بالاتر می باشد اشاره کرد، همچنین جنس استیل نسبت به آلومینیوم سخت تر می باشد و به همین دلیل کمتر دچار خش و آسیب می شود، همچنین استیل در برابر حرارت بالا نیز مقاوم تر بوده و قابلیت جوشکاری بیشتری نسبت به آلومینیوم دارد، اما استیل خاصیت انعطاف پذیری و شکل دهی کمتری نسبت به آلومینیوم دارد و به همین دلیل آلومینیوم را میتوان در اشکال متنوعی از جمله میلگرد آلومینیوم و انواع آن و … ساخت.

برای اطلاع از قیمت روز آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

همه روزه پاسخگوی شما هستیم

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

ورق آلومینیوم عایق حرارتی

ورق آلومینیوم عایق حرارتی

  ورق آلومینیوم عایق حرارتی عملکرد سطحی خوب، ضد باران، مقاومت در برابر ضربه و رنگ های ظاهری متنوع دارد.

خرید ورق آلومینیوم

خرید ورق آلومینیوم

ورق آلومینیومی چیست؟ ورق های آلومینیوم در بسیاری از صنایع مختلف برای خم شدن، مهر و موم، برش و قالب

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک فوق العاده انعطاف پذیر، مقاوم در برابر زنگ زدگی و فوق العاده سبک، ورق آلومینیوم نازک  ما

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم : تولید الومینویم و انواع ورق های آلومینیومی از جمله ورق آلومینیوم، کویل آلومینیوم و …