قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

ورق کامپوزیت آلومینیوم

ورق آلومینیوم کامپوزیت

ورق کامپوزیت آلومینیوم

محصولی پرکاربرد در ساختمان سازی و نمای ساختمان استفاده می‌شود و جزو برترین محصولات آلومینیومی در این حوزه به حساب می آید.
ورق کامپوزیت آلومینیوم دارای سه لایه ی اصلی و چسبیده به هم  میباشد.‌ لایه ی زیرین از ضخامتی معادل ۰.۲ – ۰.۵ میلی متر تشکیل شده که به وسیله ی یک لایه رنگ آستر پوشش داده شده است. لایه ای در وسط قرار میگیرد که از جنس پلی اتیلن ضد حریق میباشد. ضخامت این لایه بین ۳ تا ۵ میلی متر است.

لایه ی سوم یا لایه ای که ظاهر ورق را تشکیل میدهد به ضخامت ۰.۳ تا ۰.۵ میلی متر میباشد که توسط یک لایه از رنگ آستر و همچنین یک لایه رنگ اصلی پوشیده میشود. رنگ اصلی همان رنگ کامپوزیت پانل آلومینیوم است که به وسیله ی لایه ای از ضد یو وی که خود باعث ثبات رنگ در برابر نور آفتاب میگردد، تشکیل شده است. در نهایت لایه ای برای محافظت از ورق پانل آلومینیومی تحت عنوان لایه فیلم روی آن قرار میگیرد که پس از نصب باید کنده شود.

ورق آلومینیوم کامپوزیت

کاربرد های ورق کامپوزیت آلومینیوم

ورق های کامپوزیت که وزن آن ها کمتر از ۶ کیلوگرم بر متر مربع میباشد، در نمای ساختمان ها و برج ها کاربرد فراوانی ندارد.

این ورق (مخصوص نمای ساختمان) در ابعاد ۳/۲۰*۱/۲۵ متر و رنگهای متفاوت تولید میشود. جهت مشاهده ی ورق کامپوزیت الومینیوم و همچنین مشاهده ی تمامی محصولات آلومینیومی میتوانید به صفحه ی محصولات پارسیان آلومینیوم مراجعه نمایید تا از بهترین تولیدات ما بهره مند شوید.

از ورق های کامپوزیت در نمای ساختمان ها، نوسازی نمای ساختمان های قدیمی، انواع سقف های کاذب و طراحی دکوراسیون داخلی، تابلوهای تبلیغاتی در بیلبوردها و نمایشگاه ها نیز استفاده میشود.

فواید استفاده از ورق کامپوزیت

پرکاربردترین مصارف ورق های آلومینیومی در صنعت ساختمانی میباشد که ابتدا این ورق ها در معماری و سبک سازی ساختمان به کار میرفت که به مرور زمان کاربرد آنها در صنایع مختلف تشخیص داده شد. در اینجا کاربرد ورق کامپوزیت آلومینیوم را بیشتر شرح میدهیم:
۱- استفاده از این ورق ها در نمای ساختمان باعث کاهش شدید وزن ساختمان میگردد که فوق العاده برای ساخت و ساز بناها موثر میباشد. وزن این ورق های الومینیومی در ازای هر متر مربع به ۶ کیلوگرم میرسد. کاهش وزن ساختمان به خودی خود سبب جلوگیری از خسارات جانی و مالی در هنگام حوادثی مانند زلزله خواهد شد.‌
۲- با استفاده از ورق های آلومینیومی هزینه های ساختمان سازی به شدت کاهش میابد. این کاهش وزن در طولانی مدت سبب افزایش طول عمر سازه میشود. همچنین همین طول عمر سبب کاهش هزینه ها در خرابی و بازسازی بنای شما خواهد شد.

ورق آلومینیوم کامپوزیت
۳- اشکال مختلف در نحوه ی فرم دهی کامپوزیت:

به دلیل انعطاف فوق العاده ای که در آلومینیوم ها وجود دارد، طرح ها و فرم دهی مختلف سبب ایجاد طرح هایی متفاوت میشود.

۴- قدرت انتخاب و طراحی ایده های مختلف در ورق های کامپوزیت آلومینیومی و تنوع رنگی: رنگ های مختلف و شادی که در تولیدات آلومینیومی به خصوص ورق کامپوزیت آلومینیوم وجود دارد سبب پیاده سازی ایده های مختلف در نمای ساختمان ها میشود که این رنگ ها قابلیت ماندگاری بسیار بالایی دارند و در مقابل نور خورشید مقاوم هستند.

۵- بدون نیاز به نگهداری و مقاوم: از انجا که جنس آلومینیوم و رنگ های بکار رفته در آن در برابر نور خورشید و باران بسیار مقاوم مییباشد. نیازی به مراقبت و نگهداری مانند رنگ آمیزی دوباره و محافظت در برابر نور خورشید ندارند.

۶- اجرای زیرسازی سبک و متنوع: ورق آلومینیوم کامپوزیت در شیوه های متفاوتی اجرا میشوند که در تمامی آنها از پروفیل و آهن جهت زیرسازی استفاده میکنند.

ورق آلومینیوم کامپوزیت

۷- امکان نصب آسان : سیستم ماژولار در ورق های کامپوزیت آلومینیومی سبب نصب آسان و ترمیم راحت آن میشود.

به طوری که هنگام ترمیم فقط باید ورق های آسیب دیده جایگزین شوند.

۸- ورق کامپوزیت آلومینیوم: لایه ی پلی اتیلن میانی عایقی محکم در برابر گرما و صوت میباشد.

جهت سفارش این محصول پرکاربرد میتوانید از طریق شماره تماس های ما اقدام نمایید.

برای اطلاع از قیمت روز آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

همه روزه پاسخگوی شما هستیم

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

خرید ورق آلومینیوم

خرید ورق آلومینیوم

ورق آلومینیومی چیست؟ ورق های آلومینیوم در بسیاری از صنایع مختلف برای خم شدن، مهر و موم، برش و قالب

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک فوق العاده انعطاف پذیر، مقاوم در برابر زنگ زدگی و فوق العاده سبک، ورق آلومینیوم نازک  ما

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم : تولید الومینویم و انواع ورق های آلومینیومی از جمله ورق آلومینیوم، کویل آلومینیوم و …

قیمت آلومینیوم خشک

قیمت آلومینیوم خشک

قیمت آلومینیوم خشک آیا شما هم جزء افرادی هستید که می‌خواهید قیمت آلومینیوم خشک را بدانید؟ فلزاتی که با نام