قیمت ورق آلومینیوم

مشاوره و استعلام لحظه ای قیمت

قیمت آلومینیوم خشک

قیمت آلومینیوم خشک

قیمت آلومینیوم خشک

آیا شما هم جزء افرادی هستید که می‌خواهید قیمت آلومینیوم خشک را بدانید؟ فلزاتی که با نام آلومینیوم خشک شناخته می‌شوند، جزء فلزات سخت و مقاوم هستند و نسبت به آلومینیوم نرم تفاوت‌هایی دارند که در قیمت آن اثرگذار است. آلومینیوم خشک دارای ویژگی‌هایی مانند سختی، مقاومت، شکنندگی بالاتر نسبت به آلومینیوم نرم است. در این مقاله هدف ما آشنایی با آلومینیوم خشک و نرم و بررسی قیمت آن‌ها است. اگر شما هم به دنبال این فلز مقاوم هستید، با ما همراه باشید.
آشنایی با آلومینیوم نرم و خشک
قبل از اینکه به مبحث قیمت الومینیوم خشک بپردازیم، لازم است که با این فلز بیشتر آشنا شویم. آلومینیوم یکی از محصولاتی است که امکان ورود دوباره به چرخه طبیعت را دارد و جزء فلزات پرکاربرد محسوب می‌شود. در کل، آلومینیوم به دو دسته نرم و خشک تقسیم می‌شود. الومینیوم نرم به فلزی گفته می‌شود که نرم، انعطاف‌پذیر و براق‌تر است و مقاومت کمی دارد، در مقابل، آلومینیوم خشک فلزی مقاوم در برابر فشار، ضربات و دما است.

رول‌های آماده فروش آلومینیوم نرم

تفاوت آلومینیوم خشک و نرم

اگر شما یک قوطی رانی را که فلز آن بسیار نازک است، در دست بگیرید و فشار دهید، مشاهده می‌کنید که خیلی زود در آلومینیوم فرورفتگی ایجاد می‌شود. حالا یک قابلمه با جنس چدن یا سیلندر خودرویی را با دست فشار دهید که آلومینیوم آن ضخامت بیشتری دارد. آیا باز هم همان اتفاق قبلی می‌افتد؟
آلومینیوم به ‌کار رفته در قوطی رانی، آلومینیوم نرم است و قابلمه چدنی و سیلندر جزء آلومینیوم خشک محسوب می‌شوند. از جمله آلومینیوم‌های نرم شامل انواع قوطی‌های فلزی نوشیدنی‌ها و فویل، پروفیل‌، ضایعات ظروف آشپزخانه و غیره هستند. از الومینیوم‌های خشک نیز می‌توان به سیلندر خودرو، رینگ ماشین‌های اسپرت، ظروف چدنی، شوفاژها، کرکره فروشگاه‌ها و غیره اشاره کرد.

قیمت آلومینیوم خشک
آلومینیوم خشک

شوفاژ ساخته شده با آلومینیوم خشک

تفاوت بین آلومینیوم خشک و نرم از موارد اثرگذار در قیمت آلومینیوم خشک است؛ بنابراین، به بررسی تفاوت بین این دو می‌پردازیم.
⦁ آلومینیوم خشک در برابر انعطاف مقاومت نشان می‌دهد، در حالی‌ که، آلومینیوم نرم انعطاف‌پذیری بالایی دارد.
⦁ از لحاظ قیمت آلومینیوم در فروش، ضایعات مربوط به آلومینیوم نرم گران‌تر از ضایعات مربوط به آلومینیوم خشک است.
⦁ آلومینیوم خشک کدرتر از آلومینیوم نرم است، ولی آلومینیوم‌های نرم سطح براق‌تری دارند.

بررسی قیمت آلومینیوم خشک

آلومینیوم‌هایی که با نام خشک شناخته می‌شوند؛ در برابر دما، حرارت، انعطاف‌پذیری مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهند و این به دلیل ناخالصی‌های بیشتر آن‌ها است. این عوامل در قیمت آلومینیوم‌های خشک اثرگذار هستند. آلومینیوم‌های خشک از لحاظ قیمت ارزان‌تر از آلومینیوم‌های نرم هستند. یکی از موادی که در ساخت این آلومینیوم به کار می‌رود، ارز است که از خارج وارد می‌شود و در قیمت اثرگذار است.
درصورتی‌که شما نیز به دنبال بررسی قیمت و خرید آلومینیوم خشک هستید، می‌توانید با شرکت آلومینیوم باقرزاده تماس بگیرید و انواع ورق آلومینیوم خود را با قیمت مناسب سفارش دهید.
نتیجه‌گیری
در این مقاله با آلومینیوم خشک و نرم آشنا شدیم. منظور از آلومینیوم‌های خشک، فلزاتی هستند که در برابر دما، حرارت، فشار و غیره مقاومت هستند، در حالی که، آلومینیوم‌های نرم قابل انعطاف و قابل‌ استفاده در مصنوعات برتر هستند. آلومینیوم‌های نرم از لحاظ قیمت گران‌تر از الومینیوم‌های خشک هستند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص قیمت آلومینیوم خشک و نرم می‌توانید با فروشگاه آلومینیوم باقرزاده تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت روز آلومینیوم با ما تماس بگیرید.

همه روزه پاسخگوی شما هستیم

اشتراک گذاری این مطلب

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

ورق آلومینیوم عایق حرارتی

ورق آلومینیوم عایق حرارتی

  ورق آلومینیوم عایق حرارتی عملکرد سطحی خوب، ضد باران، مقاومت در برابر ضربه و رنگ های ظاهری متنوع دارد.

خرید ورق آلومینیوم

خرید ورق آلومینیوم

ورق آلومینیومی چیست؟ ورق های آلومینیوم در بسیاری از صنایع مختلف برای خم شدن، مهر و موم، برش و قالب

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک فوق العاده انعطاف پذیر، مقاوم در برابر زنگ زدگی و فوق العاده سبک، ورق آلومینیوم نازک  ما

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم

شمش و بیلت آلومینیوم : تولید الومینویم و انواع ورق های آلومینیومی از جمله ورق آلومینیوم، کویل آلومینیوم و …